Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Meeskonnad

Mängijad välisklubides

Tulemused

Basket Unites

Lurich Cup

Meiega Meistriks

Rising Stars

EYBL

Girls Trophy

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

TULE TRENNI!

AS KROONPRESS

GEFI

TERVE MAJA

iSport

TARTU LINN

Erkmaa Korvpallikooli meeskondade 2011/2012 võistluskalender:

Lühend  Võistlus  Sünniaasta 
EMV B1.l    Eesti meistrivõistlused B-klass esiliiga       1996. ja hiljem
EKV B  Eesti karikavõistlused B-klass  1996. ja hiljem
EMV C1e Eesti meistrivõistlused C1-klass eliit  1998. ja hiljem
EKV C  Eesti karikavõistlused C-klass  1998. ja hiljem
EMV C2  Eesti meistrivõistlused C2-klass  1999. ja hiljem
EMV D  Eesti meistrivõistlused D-klass (mini)  2000. ja hiljem
Turniir  Erinevad turniirid kus meie meeskonnad osalevad
Kontr.m. Kontrollmängud   
BU  Erkmaa KK poolt korraldatav "Basket Unites"
MM  Erkmaa KK poolt korraldatav "Meiega Meistriks"  
RS  Erkmaa KK poolt korraldatav "Rising Stars"
EYBL  Euroopa Noorte Korvpalli Liiga U14 
2001  2001 liiga 

 

Liiga  Aeg  Kodu  Võõras  Koht  Tulemus 
 august 2011      
BU 00 26.08  9:30  Lobny ErkmaaKK-2  A.LeCoq SM  15:38
BU 98 26.08  9:30 Erkmaa KK  Tartu Kalev A.LeCoq SM  35:25
BU 00 26.08 10:45  Klaipeda  Erkmaa KK  A.LeCoq SM  38:36
BU 99  26.08 13:15  Erkmaa KK  Ćesis  A.LeCoq SM  66:17
BU 98 26.08 15:45  Erkmaa KK Ramenski  A.LeCoq SM  45:23
BU 00 26.08 17:00  KK Paulus  Erkmaa KK-2  A.LeCoq SM  36:20
BU 99 26.08 19:30  Erkmaa KK St-Pet. NAB A.LeCoq SM  48:39
BU 00 26.08 19:30  Erkmaa KK  St-Pet. VO  A.LeCoq SM  26:47
BU 98 27.08  9:30  Erkmaa KK  Ćesis    A.LeCoq SM  51:18
BU 00 27.08 10:45  Rakvere SK Erkmaa KK-2 A.LeCoq SM  45:23
BU 99 27.08 12:00  Lobny  Erkmaa KK  A.LeCoq SM  28:64
BU 00 27.08 13:15  Rapla KK  Erkmaa KK  A.LeCoq SM  31:35
BU 00 27.08 15:45  ErkmaaKK-2 St-Pet. VO  A.LeCoq SM  24:35
BU 99  27.08 18:15 Klaipeda  Erkmaa KK  A.LeCoq SM  26:36
BU 00  27.08 18:15  Rakvere SK  Erkmaa KK  A.LeCoq SM  47:44
BU 98  27.08 19:30  Erkmaa KK  Lobny  A.LeCoq SM  54:22
BU 00  28.08  9:30  ErkmaaKK-2  Lobny  A.LeCoq SM  31:22 7.
BU 00  28.08 12:00  Erkmaa KK  KK Paulus  A.LeCoq SM  38:47 4.
BU 99  28.08 13:15  KK Viimsi  Erkmaa KK  A.LeCoq SM  51:42 2.
BU 98  28.08 13:15  Erkmaa KK  Klaipeda  A.LeCoq SM  56:47 1.
  september 2011        
Kontr.m.  12.09 18:45  Erkmaa KK  Salva/TÜ  A.LeCoq SM  67:71
Kontr.m.  17.09 12:00  Rakvere SK Erkmaa KK  Rakvere SH  58:38
Kontr.m.  17.09 13:30  Rakvere SK  Erkmaa KK  Rakvere SH  82:61
Turniir  23.09 12:30  Rakvere SK 2  ErkmaaKK 00 Rakvere SH  47:57
Turniir  23.09 15:30  Erkmaa KK  Keila KK  Rakvere SH  40:35
Turniir  23.09 15:30  Erkmaa KK96  Salva/TÜ II  Ülenurme  57:76
Turniir  24.09 10:15 ErkmaaKK 00  S.Peter.NAB  Rakvere SH  32:46
Turniir  24.09 11:00  ErkmaaKK96 Tartu Kalev  Ülenurme   51:37
Turniir  24.09 14:00 ErkmaaKK 00 Rapla KK  Rakvere SH  43:44
Turniir  25.09 11:15 ErkmaaKK 00 Reaalkool  Rakvere SH  65:52 5.
  oktoober 2011        
Kontr.m.  03.10 16.15 Salva/TÜ Erkmaa KK98 TÜ SH  35:66
Turniir 07.10 10:00 Marciulionis I  Erkmaa KK 98 Vilnius    86:36
Turniir  07.10 17:45 Kaunas Aisćiai Erkmaa KK 98 Vilnius   66:55
Turniir  08.10 11:45 Sabonis-Leki Erkmaa KK 98 Vilnius   82:77
Turniir  08.10 17:45 Wloclawek Erkmaa KK 98 Vilnius   47:66
Turniir  09.10 10:00 Marciulionis II Erkmaa KK 98 Vilnius   46:53 5.
2001  09.10 12:10  Erkmaa KK  Tartu PK  TÜ SH   41:32
2001  09.10 13:30  KK Hito  Erkmaa KK TÜ SH   55:51
EMV C1e 15.10 11:00 Erkmaa KK  Virumaa PK  Turu tn SH  69:54
EMV B1.l  15.10 14:00  Erkmaa KK  Tartu Kalev  Turu tn SH   55:61
EMV C1e 15.10 15:30 Erkmaa KK  KK Hito  Turu tn SH  69:35
EMV C2  16.10 12:15 Erkmaa KK  KK Hito/JõhviSK TÜ SH  89:10
EMV C2  16.10 14:45 Erkmaa KK  Viljandi SK  TÜ SH  111:26 
EMV C2  16.10 16:15 Erkmaa KK  Kuldre Kool  TÜ SH  101:17 
EKV B  28.10 12:00  BC Kalev  Erkmaa KK  Siili SH   76:62
  november 2011      
EMV C2  05.11 14:00 Erkmaa KK  Salva/TÜ I  Turu SH   57:55
EMV C2   05.11 15:30  Salva/TÜ II  Erkmaa KK  Turu SH   28:89
2001  06.11 11:00  L-Harju SK  Erkmaa KK  Jüri SH     9:61
2001  06.11 13:20  Erkmaa KK  Rae Koss  Jüri SH   41:6
EMV C1e 06.11 13:30 BC Star  Erkmaa KK Viimsi Algk.  43:90
2001  06.11 15:40  Erkmaa KK  Keila KK  Jüri SH   67:26
EMV C1e 06.11 18:30 Viimsi KK Erkmaa KK  Viimsi Algk.   42:112
EKV C  11.11 17:15 KK Hito/Jõhvi  Erkmaa KK  Jõhvi SH   63:91
EMV D  12.11 10.30  Erkmaa KK  Valga KK-I  TÜ SH  134:1 
EMV B1.l  12.11 12:30  Räpina SK  Erkmaa KK  Parksepa    65:90
EMV D  12.11 14:30  Erkmaa KK  Känguru SK  TÜ SH  135.2 
EMV B1.l  12.11 16:30  Erkmaa KK  Parksepa SK  Parksepa   68:52
EMV D  13.11 10:30  Erkmaa KK  Puiga APS  TÜ SH   85:4
EMV D  13.11 14:30  Erkmaa KK  Valga KK-II  TÜ SH  117:6 
2001  16.11 17:15 Erkmaa KK   TÜ/Salva II EMÜ    71:27
EMV C1e 19.11 11:30 Erkmaa KK Audentes SK Liivalaia G   65:48
EMV C1e 19.11 15:00 Haabersti SK  Erkmaa KK  Liivalaia G    39:76
Kontr.m.  23.11 17:15  ErkmaaKK03 KK Pärnu EMÜ   67:32
EYBL  25.11 12:40 Erkmaa KK  BS Frunzenskaja  Turu tn  53:27
EYBL  25.11 18:00 Erkmaa KK  BC Meshcher.  Turu tn    49:33
EYBL  26.11 12:40 Erkmaa KK  BC Minsk 2006 Turu tn    81:36
EYBL  26.11 18:00 Erkmaa KK  BS Belgorod  Turu tn    56:29
EYBL  27.11 11:40 Erkmaa KK  BS Liepaja Turu tn    67:36
  detsember 2011        
EMV B1.l  03.12 12:00  SK Torma   Erkmaa KK  Turu tn SH   72:44
EKV C  03.12 13:30  Erkmaa KK  Virumaa PK  Turu tn SH   85:52
EMV D 03.12 14:00 Erkmaa KK   Rakvere SK Jõhvi SH   47:79
EMV D  03.12 15:15  KK Seitse Erkmaa KK Jõhvi SH  13:107 
EMV B1.l 03.12 16:30 Erkmaa KK Salva/TÜ III   Turu tn SH   63:45
EMV D   04.12 11:30 Erkmaa KK   sPORTKUNDA Jõhvi SH    91:21
EMV D  04.12 13:45  RakvereSK II  Erkmaa KK  Jõhvi SH   30:76
Turniir 09.12 10:15 ErkmaaKK 00  Sabonis BS  Riia   53:51
Turniir  09.12 13:45  Erkmaa KK 00  BJSC DSN Riga  Riia   46:67
Turniir  10.12 12:45 ErkmaaKK 00  BS Vilnius II  Riia   64:28
Turniir  10.12 15:30 Erkmaa KK 00  Moskva Gloria  Riia   42:48
EMV C1e 10.12 13:30 Erkmaa KK  KK Paulus  TÜ SH 110:13 
EMV C1e 10.12 16:30 Erkmaa KK  SK Altius/Vars TÜ SH  92:27
Turniir   11.12 11:30 ErkmaaKK 00  BS Riga  Riia   43:38 3.
EMV C2  11.12 11:30 Virumaa PK  Erkmaa KK Rakvere SH  72:68
EMV C2  11.12 14:30  Rakvere SK  Erkmaa KK  Rakvere SH  75:78
EMV C2  11.12 17:30 sPORTKUNDA  Erkmaa KK  Rakvere SH  46:60
EMV C1e 13.12 17:15 Salva/TÜ  Erkmaa KK  Turu tn SH  43:105
2001  17.12 12:30 Erkmaa KK  KK Viimsi  Kopli SH   49:23
2001  17.12 13:30 Erkmaa KK  SK Marcus I  Kopli SH   43:15
EMV B1.l  18.12 10:00 Erkmaa KK  SK Torma Sport  Turu tn SH   65:78
EMV B1.l  18.12 16:30  Erkmaa KK  ParksepaSK/Võru  Turu tn SH   56:36
EKV C F  22.12 12:00  Erkmaa KK  Salva/TÜ  Pärnu SH   96:56 1.
  jaanuar 2012        
2001  04.01 11:30  Erkmaa KK  BC Kalev  EMÜ   78:54
2001  04.01 12:30  Erkmaa KK  Nõmme SK  EMÜ   78:51
RS 99  06.01 10:45 Erkmaa KK  S-Peterburg VO  Turu tn  54:37
RS 01 06.01 12:00 Erkmaa KK   BC Tallinn  Turu tn  57:35
RS 99  06.01 15:45 Erkmaa KK   Marciulionis BA  Turu tn   56:33
RS 01  06.01 17:00 Erkmaa KK   Rakvere SK  Turu tn   51:39
RS 99  07.01 10:45 Erkmaa KK   Irkutsk  Turu tn   51:36
RS 01  07.01 12:00 Erkmaa KK   Admiralteiskaja  Turu tn   69:45
RS 99  07.01 15:45 Erkmaa KK   Timirjasevskaja  Turu tn   55:33
RS 01  07.01 17:00 Erkmaa KK   KK Hito/Jõhvi  Turu tn   53:25
RS 99  08.01 10:45 Erkmaa KK   Salva/TÜ  Turu tn   66:24 1.
RS 01 08.01 13:15 Erkmaa KK   Ventspils Spars Turu tn   39:57 2.
EMV D  14.01 13:00 Erkmaa KK  KK Hito/Jõhvi´00 TÜ SH   48:26
EMV D   14.01 14:30  KK Hito´01  Erkmaa KK  TÜ SH   77:16
EMV D  15.01 10:00 Salva/TÜ Erkmaa KK  TÜ SH   52:40
EMV B1.l  21.01 11:30  KK Hito/Jõhvi 2 Erkmaa KK  VMaarja SH  67:73
EMV C2  21.01 12:00 Erkmaa KK  KK Viimsi  Tallinn THK   67:47
EMV C2  21.01 13:15  SK Rim  Erkmaa KK  Tallinn THK   47:64
EMV B1.l  21.01 17:30  SK Energia  Erkmaa KK  VMaarja SH  26:86
EMV C1e 22.01 12:00 Erkmaa KK  KK Hito/Jõhvi  Rakvere SH  76:90
EMV C1e 22.01 15:00 Virumaa PK  Erkmaa KK  Rakvere SH  55:86
EYBL   27.01 10:40 BS Vilnius Erkmaa KK  V.Novgorod   27:41
EYBL   27.01 17:20 Erkmaa KK  BC Azovmash V.Novgorod   54:43
EYBL   28.01 9:40 Sabonis BS  Erkmaa KK  V.Novgorod   40:58
EMV D  28.01 14:15  Erkmaa KK  KK Paulus I  Jõhvi SH   79:56
EYBL   28.01 16:20 BJSC DSN Erkmaa KK   V.Novgorod   66:39
EMV D  29.01 12:15  Erkmaa KK  KK Paulus II  Jõhvi SH   94:16
EYBL   29.01 10:40 BC Runa Erkmaa KK  V.Novgorod   32:56 2.
EMV D  29.01 13:30  Erkmaa KK  KK Pärnu  Jõhvi SH  109:11 
  veebruar 2012        
2001  03.02 15:00  Rakvere SK  Erkmaa KK  Tallinn   
2001  03.02 16:00  Erkmaa KK  SK Rim/TTÜ  Tallinn   
2001  03.02 18:00  Kalev/Cramo  Erkmaa KK  Tallinn   
EMV C1e 05.02 12:00 Erkmaa KK  Viimsi KK  Turu tn SH  66:65
EMV C1e 05.02 18:30 BC Star Erkmaa KK Turu tn SH  55:63
EMV B1.l  11.02 15:00 SK Energia  Erkmaa KK  Jõhvi SH   68:105
EMV B1.l  11.02 18:00 Virumaa PK  Erkmaa KK  Jõhvi SH   61:52
EMV C1e 12.02 13:30 Erkmaa KK  H-Sport  TÜ SH  73:53
EMV C1e 12.02 16:00 Erkmaa KK  Audentes SK  TÜ SH  88:48
EMV C1e 18.02 12:45 KK Paulus  Erkmaa KK  LasnamäeG  55:82
EMV D  18.02 15:45  Erkmaa KK  Rapla KK  Jõhvi SH   90:65
EMV C1e 18.02 17:15 SK Altius/Vars Erkmaa KK  Õismäe G  46:73
EMV D  19.02 12:15  Erkmaa KK  Keila KK  Jõhvi SH   63:54
EMV D  19.02 13:30  Erkmaa KK  Märjamaa SK  Jõhvi SH   73:43
EMV B1.l  19.02 14:00  Erkmaa KK  Virumaa PK  Torma SH   74:67
EMV B1.l  19.02 17:00  Erkmaa KK  KK Hito/JõhviSK 2 Torma SH   54:65
2001 F  25.02 12:15  KK Paulus  Erkmaa KK  Alu SH   43:66
2001 F  25.02 Rakvere SK  Erkmaa KK  Alu SH   58:78
2001 F  25.02 Erkmaa KK  Rapla KK  Rapla SH   95:79
  märts 2012        
EMV C2  03.03 15:30 Erkmaa KK  Rapla KK  Pärnu Kaluri  79:41
EMV C2  03.03 17:00 KK Paulus   Erkmaa KK Pärnu Kaluri  48:105
EMV C1e 09.03 16:45 Salva/TÜ  Erkmaa KK TÜ SH  43:81
MM 03  10.03 12:00 Erkmaa KK  Salva/TÜ  Turu tn SH   60:28
MM 03  10.03 14:30 Erkmaa KK  Rapla KK  Turu tn SH   52:3
MM 03  11.03 09:00 Erkmaa KK  KK Pärnu  Turu tn SH   57:6
MM 03  11.03 11:30 Erkmaa KK  TTÜ SK  Turu tn SH   51:15
MM 03  11.03 14:00 Erkmaa KK  Rakvere SK  Turu tn SH   38:46 2.
EMV D  31.03 13:15  Erkmaa KK  Tln Reaalkool SK  Rakvere   72:41
EMV D  31.03 15:00  BC Kalev  Erkmaa KK  Rakvere   37:69
  aprill 2012        
EMV D 01.04 12:00 Erkmaa KK   SK Rim  Rakvere    62:53
EYBL  05.04 08:00  BC Tallinn  Erkmaa KK  Moskva   26:73
EYBL  05.04 14:20  Erkmaa KK  BC Barsy  Moskva   81:32
EYBL  06.04 08:00  Timirjasevskaja Erkmaa KK  Moskva   38:48
EYBL  06.04 14:40  Erkmaa KK  SDJSOR nr 56  Moskva   53:36
EYBL  07.04 12:30  BS CSKA  Erkmaa KK  Moskva   60:43 2.
EMV C1e 13.04 17:30 Salva/TÜ  Erkmaa KK  TÜ SH   45:74
EMV C2  14.04 12:00 Erkmaa KK Reaalkool SK  Turu tn SH   101:35
EMV C2  14.04 18:30 BC Kalev  Erkmaa KK  Turu tn SH   41:87
EMV C1e 18.04 15:30  Virumaa PK  Erkmaa KK  RakvereSH   65:82
EMV C1e 21.04 10:30  Erkmaa KK  Salva/TÜ  EMÜ   59:54
EMV D F  21.04 14:30  Erkmaa KK  KK Paulus I  Turu tn SH   72:53
EMV C1e 21.04 16:30  Erkmaa KK  Audentes SK  EMÜ   86:66
EMV D F  21.04 17:15 Salva/TÜ  Erkmaa KK  Turu tn SH   63:60
EMV D F  22.04 10:00 BC Kalev  Erkmaa KK  A.LeCoqSM   40:48 3.
EMV C1e 22.04 16:00  Erkmaa KK  Virumaa PK  Turu tn SH   89:56
EMV C1e 22.04 17:30  Erkmaa KK  Audentes SK  Turu tn SH   82:58
EMV C2  24.04 17:15  Erkmaa KK  Rapla KK  Turu tn SH   87:41
EYBL F  27.04 12:30 BS Fryshuset Erkmaa KK  Daugava SH  78:69
EYBL F  27.04 19:15  Erkmaa KK Marciulionis BA  Daugava SH  68:66
EYBL F  28.04 17:00 Erkmaa KK  Trinta  Daugava SH  65:63
EYBL F  29.04 10:45 Erkmaa KK  BS Aisciai  Daugava SH  55:68 4.
  mai 2012        
EMV C2  01.05 12:00 Rapla KK  Erkmaa KK  Rapla   57:60
EMV C2F  05.05 13:45 Salva/TÜ  Erkmaa KK  V-MaarjaSH  62:94
EMV C2F 06.05 13:45 Virumaa PK  Erkmaa KK  V-MaarjaSH  52:56 1.
EMV C1F  12.05 12:30 Erkmaa KK  Audentes SK TÜ SH  100:72
EMV C1F  13.05 15:30 Erkmaa KK  Virumaa PK  TÜ SH  104:74 1.
Turniir03  26.05 10:00 Erkmaa KK Salva/TÜ TÜ SH   43:35
Turniir00 26.05 11:00 Erkmaa KK   Gembo (BEL)   Brüssel   51:40
Turniir03  26.05 13:45 Erkmaa KK  TTÜ SK  TÜ SH   49:9
Turniir00 26.05 13:00 Erkmaa K  Som Boulogne  Brüssel    27:37
Turniir03 26.05 17:30 Ogre  Erkmaa KK  TÜ SH  8:63
Turniir00  26.05 15:30  Erkmaa KK  Mini LBL Caserta  Brüssel   105:8
Turniir03  27.05 10:15  Erkmaa KK  Ridžene  TÜ SH   52:8
Turniir00  27.05 10:30  Pivot Piastow  Erkmaa KK  Brüssel   47:44
Turniir00  27.05 12:30  Erkmaa KK  Aalstar (BEL) Brüssel   41:32
Turniir03  27.05 14:00  Erkmaa KK  BC Star Boys  TÜ SH   56:15 1.
Turniir00  27.05 15:30  Erkmaa KK  Bruxelles-Capitale Brüssel   29:43
Turniir00  28.05 13:00  Erkmaa KK  Charleroi Spirou  Brüssel   45:34 3.


  Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Lähiajal mänge ei ole!


Kalender

TOETA NOORI!

BASKET.EE

BBBL

EYBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

Kell on 09:16 ning sa oled hetkel lehel ainuke külastaja
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara