Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Meeskonnad

Mängijad välisklubides

Tulemused

Basket Unites

Lurich Cup

Meiega Meistriks

Rising Stars

EYBL

Girls Trophy

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

TULE TRENNI!

AS KROONPRESS

GEFI

TERVE MAJA

iSport

TARTU LINN

Erkmaa KK meeskondade 2010/2011 hooaja võistluskalender:
EMV B1.l - Eesti meistrivõistlused B-klass esiliiga, sündinud 1995.a. ja hiljem 
EMV C1e - Eesti meistrivõistlused C1-klass eliit, sündinud 1997.a. ja hiljem 
EMV C2 - Eesti meistrivõistlused C2-klass, sündinud 1998.a. ja hiljem 
EMV D - Eesti meistrivõistlused D-klass (mini), sündinud 1999.a. ja hiljem 
2000 - 2000-liiga
Turniirid - erinevad turniirid, kus meie meeskonnad osalevad
Kontr.m. - kontrollmängud 

Liiga  Aeg  Kodu  Võõras  Koht  Tulemus 
 september 2010        
EMV B1.l  29.09 18:15  Salva/Rock IV  Erkmaa KK  A.LeCoq SM   84:28
EMV B1.l  30.09 18:45  Erkmaa KK  Tartu Kalev  Turu tn SH   36:59
 oktoober 2010       
EMV C2 01.10 17:30  Erkmaa KK  Erkmaa KK-2  Kesklinna K.  74:25
2000  02.10 12:40  Salva/Rock  Erkmaa KK  Pärnu SH   37:42
2000  02.10 15:00  Erkmaa KK  Märjamaa KK  Pärnu SH   71:44
2000  02.10 16:10  KK Paulus  Erkmaa KK  Pärnu SH   50:51
EMV C2  16.10 14:00  Salva/Rock  Erkmaa KK  TÜ SH  45:79
EMV C2  16.10 15:30  KuldreK/Võru KK  ErkmaaKK-2 TÜ SH  18:82
EMV C2  16.10 17:30  KuldreK/Võru KK  Erkmaa KK  TÜ SH  8:107
EMV C2  16.10 19:00  Salva/Rock  Erkmaa KK-2  TÜ SH  61:26
EMV C1e  17.10 12:00  Audentes SK  Erkmaa KK  Audentes SH  90:32
EMV C1e  17.10 15:00  Erkmaa KK  SK Rim/Pirita  Audentes SH  70:40
2000  23.10 11:00  Erkmaa KK  Rakvere SK  Turu tn SH   46:49
2000  23.10 15:30  Erkmaa KK  SK Rim  Turu tn SH   51:42
2000  24.10 12:15  BC Kalev  Erkmaa KK  TÜ SH   30:46
2000  24.10 15:00  Rapla KK  Erkmaa KK  TÜ SH   41:49
Turniir 30.10 13:30 Erkmaa KK´00  KK Viimsi  Rakvere SH   64:17
Turniir  30.10 18:10 Erkmaa KK´00  Rapla KK  Rakvere SH   44:67
Turniir  31.10 10:10 Erkmaa KK´00  S-Peterb. VO Rakvere SH   32:21
Turniir  31.10 12:20  Erkmaa KK´00  Wartti Basket Rakvere SH   50:37 3.
 november 2010        
EMV B1.l  06.11 11:00  Erkmaa KK  Känguru SK  Ülenurme G   61:81
EMV B1.l  06.11 14:30  Valga KK Erkmaa KK  Ülenurme G   68:75
EMV D  06.11 15:00  Erkmaa KK-2  Rakvere SK  A.LeCoq SM   20:59
EMV D  06.11 16:00  Erkmaa KK  Virumaa PK  A.LeCoq SM   55:37
EMV D  06.11 17:00  Erkmaa KK-2  KK Hito  A.LeCoq SM   38:32
EMV D  06.11 18:00  Erkmaa KK  SportKunda  A.LeCoq SM   78:22
EMV C1e  07.11 11:00  KK Hito  Erkmaa KK  Jõhvi SH   73:47
EMV D  07.11 11:00  Erkmaa KK-2  Virumaa PK  Turu tn SH   28:59
EMV D  07.11 13:00  Erkmaa KK  KK Hito  Turu tn SH   74:23
EMV D  07.11 15:00  Erkmaa KK-2  SportKunda  Turu tn SH   48:45
EMV D  07.11 17:00  Erkmaa KK  Rakvere SK  Turu tn SH   74:31
EMV C1e  13.11 11:00 Erkmaa KK  Virumaa PK  Turu tn SH   51:68
EMV C1e  13.11 17:30  SportKunda  Erkmaa KK  Turu tn SH   42:73
EMV B1.l  16.11 17:45  Erkmaa KK  Parksepa SK A.LeCoq SM   54:60
EMV C2  20.11 11:00  Erkmaa KK-2  Virumaa PK  Turu tn SH   25:91
EMV C2  20.11 12:30  Erkmaa KK  SportKunda  Turu tn SH  111:28
EMV C2  20.11 16:00 SportKunda  Erkmaa KK-2  Turu tn SH   47:53
EMV C2  20.11 17:30  Virumaa PK  Erkmaa KK  Turu tn SH   51:72
2000  21.11 10:00  Märjamaa SK  Erkmaa KK  TÜ SH   50:65
EMV C2   21.11 11:00  Erkmaa KK  KK Hito  Turu tn SH   94:47
2000  21.11 11:20 Salva/Rock  Erkmaa KK  TÜ SH   40:51
2000  21.11 13:45  Erkmaa KK  KK Paulus  TÜ SH   64:59
EMV C2   21.11 14:30  KK Hito  Erkmaa KK-2  Turu tn SH   59:45
EMV B1.l  27.11 12:30 Osula K/Võru KK  Erkmaa KK  Ülenurme G   88:52
 detsember 2010        
EMV C2  12.12 15:45 KK Viimsi  Erkmaa KK  Liivalaia G   50:91
EMV C2  12.12 17:00 BC Stars Boys  Erkmaa KK  Liivalaia G   28:90
EMV C2  12.12 15:00 Erkmaa KK-2  Rapla KK  EMÜ   66:35
EMV C2  12.12 17:00 Erkmaa KK-2  Keila KK  EMÜ  43:30
2000  18.12 14:00  BC Kalev  Erkmaa KK  Tln Siili SH   41:48
2000  18.12 15:00  Rapla KK  Erkmaa KK  Tln Siili SH   39:57
EMV C1e  19.12 13:00  Erkmaa KK  KK Pärnu  K-Järve SH   46:61
EMV C1e  19.12 16:00  Rapla KK  Erkmaa KK  K-Järve SH    72:44
EMV D  19.12 10:00 Salva/Rock  Erkmaa KK  TÜ SH   40:82
EMV D  19.12 11:15 Erkmaa KK-2 Salva/Rock II  TÜ SH   46:32
EMV D  19.12 12:30 Erkmaa KK-2  Erkmaa KK  TÜ SH   22:65
EMV D  19.12 15:00  Erkmaa KK-2  Salva/Rock  TÜ SH   34:63
EMV D  19.12 16:15  Erkmaa KK  Salva/Rock II TÜ SH  111:29
Turniir  27.12 11:10  Erkmaa KK99  KK Paulus  RakvereSH   82:30
Turniir  27.12 14:30  St-Peterb.NAB  Erkmaa KK  RakvereSH   30:60 
Turniir  28.12  9:00 Erkmaa KK  SportKunda  RakvereSH   56:26
Turniir  28.12 13:30 Erkmaa KK  BC Star  RakvereSH   79:35 1.
 jaanuar 2011         
Turniir  04.01 9:30  Erkmaa KK´00  Moskva Trinta Moskva  31:43
Kontr.m.  04.01 15:00 Erkmaa KK´98  Mõtõshi  EMU   43:41
Turniir  05.01 10:30  Erkmaa KK  Beresniki  Moskva   35:17
Kontr.m.  05.01 17:00  Erkmaa KK´96  Mõtõshi  EMU   47:38
Turniir  06.01 10:30  Moskva Gloria  Erkmaa KK  Moskva   45:19
Kontr.m.  06.01 17:00  Erkmaa KK´98  Mõtõshi  EMU   37:30
Turniir  07.01 10:30 Erkmaa KK  St Frunsesk.  Moskva   47:14
Turniir  08.01  9:45 Erkmaa KK  Novuikubõš.  Moskva   33:26 5.
Kontr.m.  08.01 10:30  Erkmaa KK´99  St-Peterb.VO  A.LeCoq SH   48:47
Kontr.m.  08.01 17:00  Erkmaa KK´96  Mõtõshi  EMU   65:57
Kontr.m.  09.01 10:30  Erkmaa KK´99  St-Peterb.VO  A.LeCoq SH   48:52
Kontr.m.  10.01 16:30 Erkmaa KK´98  Mõtõshi  EMU   54:64
EMV B1.l  18.01 17:45  Erkmaa KK  Tartu Kalev  A.LeCoq SH   50:64
EMV C1e  22.01 12:00  Erkmaa KK SK Rim/Pirita   A.LeCoq SH   77:48
EMV C1e  22.01 15:00  Erkmaa KK Audentes SK  A.LeCoq SH   51:97
EMV B1.l  22.01 18:15  Erkmaa KK  sPortKunda  A.LeCoq SH   56:48
EMV C2  23.01 11:00  H-Sport  Erkmaa KK  TÜ SH   28:96
EMV B1.l  23.01 11:30  Erkmaa KK  Sillamäe  Turu tn SH   98:34
EMV C2  23.01 12:00  SK Rim/Pirita  Erkmaa KK2  Kristiine PM   30:41
EMV C2 23.01 15:00  BC Kalev/Cramo  Erkmaa KK2  Kristiine PM   31:41
EMV C2  23.01 16:00  Erkmaa KK  KK Paulus  TÜ SH   95:25
EMV B1.l  23.01 17:00  Erkmaa KK  Narva SK  Turu tn SH   48:70
EMV D  29.01 11:00  Erkmaa KK-2 KK Paulus-2  K-Nõmme    61:27
EMV D  29.01 12:00  Erkmaa KK  KK Paulus  K-Nõmme   69:34
EMV D  29.01 13.00  Erkmaa KK-2 Viljandi SK   K-Nõmme   77:36
EMV D  29.01 14:00  Erkmaa KK  KK Paulus-2  K-Nõmme   56:13
EMV D  29.01 15:00  Erkmaa KK-2 KK Paulus   K-Nõmme   25:48
EMV D  29.01 16:00  Erkmaa KK  Viljandi SK   K-Nõmme   81:6
EMV B1.l  30.01 12:30  Erkmaa KK  SK Känguru  Valga SH   50:72
EMV B1.l  30.01 15:00  Valga KK  Erkmaa KK  Valga SH   63:82
  veebruar 2011        
EMV B1.l  02.02 17:00  Viljandi SK  Erkmaa KK  Viljandi SH   100:67
EMV C1e  03.02 16:45  Erkmaa KK  KK Hito  A.LeCoq SH   60:51
EMV C1e  06.02 12:30  Virumaa PK  Erkmaa KK  Kunda SH   92:54
EMV C1e  06.02 14:00  SportKunda  Erkmaa KK  Kunda SH   43.86
2000 F  12.02 18.10 Erkmaa KK  Rapla KK  Sõmeru SH   62:65
2000 F  13.02 15:00 Erkmaa KK  Salva/Rock  Sõmeru SH   34:35 3.
EMV C1e  13.02 11:15  Erkmaa KK  Keila KK  LasnamäeG   65:56
EMV C2  13.02 11:30  Erkmaa KK-2  Haapsalu SK  Kunda SH  100:29 
EMV C1e  13.02 15:15  Erkmaa KK  Altius/Vars  LasnamäeG   39:89
EMV C2  13.02 14:00  Erkmaa KK  Audentes SK  Turu tn SH   83:33
EMV C1e  19.02 11:30 Erkmaa KK  Altius/Vars  Jõhvi SH   78:55
EMV C1e  19.02 14:30  Keila KK  Erkmaa KK  Jõhvi SH   71:93
EMV D  19.02 12:00 Erkmaa KK-2  Rapla KK  Rapla SH  38:103
EMV D  19.02 12:00 Erkmaa KK Paide KK 7  Rapla SH   132:8
EMV D   19.02 15:00  Paide KK 7  Erkmaa KK2  Rapla SH   24:75
EMV D   19.02 15:00  Rapla KK  Erkmaa KK  Rapla SH   54:96
EMV D  20.02 09:00 Kohila KK  Erkmaa KK  Märjamaa   27:100
EMV D  20.02 10:00 Märjamaa SK Erkmaa KK-2 Märjamaa    47:41
EMV D  20.02 13:00 Erkmaa KK-2  Kohila KK  Märjamaa   51:38
EMV D  20.02 14:00 Erkmaa KK  Märjamaa SK  Märjamaa   77:33
EMV C2  26.02 14:20  Erkmaa KK-2  Tln Reaalkool  Kuldre Kool   81:31
EMV C2  26.02 16:00  Altius/Vars Erkmaa KK  Turu tn SH   20:100
EMV C2  26.02 17:10  T.Soku KK  Erkmaa KK2  Kuldre Kool   38:72
EMV B1.l  27.02 11:30  Sillamäe Kalev Erkmaa KK  Narva   16:94
EMV B1.l  27.02 16:30  Erkmaa KK SK Energia  Narva   58:83
  märts 2011        
EMV C1e  05.03 12.30  Rapla KK  Erkmaa KK  Pärnu SH   80:50
EMV C1e 05.03 16:00 Erkmaa KK KK Pärnu Pärnu SH   49:73
EMV C2   09.03 15:45  Virumaa PK  Erkmaa KK-2  Rakvere SH   88:31
EMV C2   10.03 15:30  Erkmaa KK-2  Virumaa PK  EMÜ SH  33:63 12.
EMV C1e  12.03 12:45  Erkmaa KK  Audent.SK 2  LasnamäeG  53:50
EMV D  12.03 13:10  Erkmaa KK  Tln Reaalk.  V-Maarja SH   97:32
EMV C1e  12.03 15:00  Erkmaa KK  SK Rim  LasnamäeG   71:50
EMV D  12.03 15:30  SK Rim/Pirita  Erkmaa KK  V-Maarja SH   31:96
EMV C1e  12.03 16:30 Altius SK/Vars I Erkmaa KK  LasnamäeG   86:69
EMV D  13.03 13:10 Erkmaa KK  KK Viimsi I  V-Maarja SH  116:48 
Turniir  18.03 14:50  Valmiera  ErkmaaKK99  V-Maarja SH   41:68
Turniir   18.03 19:30  Erkmaa KK 99  ToPo  V-Maarja SH   47:41
Turniir   19.03 13:00  Erkmaa KK 99  Šiaulai Saule  V-Maarja SH   65:51
Turniir   19.03 17:20  Vilnius BS Erkmaa KK99  V-Maarja SH   49:56
Turniir   20.03 12:30  Erkmaa KK 99  Virumaa PK  V-Maarja SH   60:63 2.
  aprill 2011        
EMV C2   01.04 12:30 KK Viimsi Erkmaa KK Viimsi Algk.  46:100
EMV C2   02.04 12:30  Erkmaa KK  KK Viimsi  EMÜ SH   93:29
EMV C1e  09.04 12:00  Erkmaa KK   Audent.SK 2  Turu tn SH    63:45
EMV C1e 09.04 13:30  Erkmaa KK  SK Rim  Turu tn SH    80:58
Kontr.m.  12.04 17:00  Erkmaa KK´03  Rakvere SK  Rakvere SH   21:57
EMV D  16.04 11:30 Erkmaa KK  H-Sport SK  Voka SH   82:32
EMV D  17.04 11:30 Erkmaa KK  KK Viimsi I  Voka SH   79:34
EMV D  17.04 17:15 Erkmaa KK   Virumaa PK  Jõhvi SH   60:42 1.
EMV C1e  30.04 12:00 Erkmaa KK  Audent.SK 2   EMÜ SH   65:52
EMV C1e  30.04 14:00  Erkmaa KK  Torma Sport  EMÜ SH   79:56 7.
EMV C2   23.04 16:00  Erkmaa KK  Virumaa PK  Turu tn SH   75:33
EMV C2   24.04 12:30  Erkmaa KK  Salva/Rock  Turu tn SH   71:31 1.
Turniir  29.04 13:15 Ventspils Spars  ErkmaaKK 00  A.LeCoq SM   20:58
Turniir  29.04 15:45 Wartti Basket  ErkmaaKK 00  A.LeCoq SM   40:60
Turniir  30.04 10:00 SK Altius  ErkmaaKK 00  A.LeCoq SM   33:46
Turniir  30.04 13:45 Moskva Trinta  ErkmaaKK 00  A.LeCoq SM   34:35
  mai 2011        
Turniir  01.05 11:30  ErkmaaKK´00  St-Peter. NAB  A.LeCoq SM   36:38 2.
Turniir  07.05 10:00  Känguru SK  Erkmaa KK96 Turu tn SH   73:50
Turniir  07.05 18:20  Erkmaa KK 96   Parksepa SK  Turu tn SH   58:78
Turniir  08.05 14:00  Erkmaa KK 96   Tartu Kalev  Turu tn SH   71:34 3.
Kontr.m.  17.05 15:30  Erkmaa KK´03  Rakvere SK  EMÜ SH   19:39
Kontr.m. 17.05 16:30  Erkmaa KK´01  Rakvere SK  EMÜ SH   71:45
Turniir   21.05 10:00 Salva/Rock  ErkmaaKK 01  TÜ SH    25:87
Turniir   21.05 14:00 Erkmaa KK´01  Kandava BC  TÜ SH    38:31
Turniir   21.05 18:00 Erkmaa KK´01  Märjamaa SK  TÜ SH    55:40
Kontr.m.  21.05 18:00  Erkmaa KK´99  Biddy Basket   Sõmeru SH  86:78 
Turniir   22.05 10:00 Erkmaa KK´01 KK Viimsi  TÜ SH   41:23
Kontr.m.  22.05 11:00  Erkmaa KK´99  Biddy Basket  Sõmeru SH   73:46 
Turniir   22.05 14:00 Erkmaa KK´01  Rakvere SK  TÜ SH    42:25 1.
  juuni 2011        
Turniir  02.06 11:00  Erkmaa KK´99  Wilrijk (BEL)   Brüssel  40:36
Turniir   02.06 14:00  Erkmaa KK´99  Istanbul (TUR)   Brüssel  61:16
Turniir   02.06 17:00  Erkmaa KK´99 Rosetto (ITA)   Brüssel  56:21
Turniir   03.06 12:00 Erkmaa KK´99  Rosmalen NED  Brüssel  47:23
Turniir  03.06 14:00 Erkmaa KK´99  Excelsior (BEL)  Brüssel  44:42
Turniir   03.06 17:00 Erkmaa KK´99  Klaipeda (LIT)   Brüssel  39:35
Turniir   04.06 14:15 Erkmaa KK´99  S.D.Queb.CAN   Brüssel  27:42 2.


  Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Erkmaa KK U16
vs
Audentese SK


12. jaanuar 12:00
Kambja Spordihoone


Kalender

TOETA NOORI!

BASKET.EE

BBBL

EYBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

Kell on 23:38 ning sa oled hetkel lehel ainuke külastaja
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara