Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Meeskonnad

Mängijad välisklubides

Mängukalender

    - 2010/2011

    - 2011/2012

    - 2013/2014

    - 2014/2015

Tulemused

Basket Unites

Lurich Cup

Meiega Meistriks

Rising Stars

EYBL

Girls Trophy

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

TULE TRENNI!

AS KROONPRESS

TARTU LINN

TERVE MAJA

Erkmaa KK meeskondade 2010/2011 hooaja võistluskalender:
EMV B1.l - Eesti meistrivõistlused B-klass esiliiga, sündinud 1995.a. ja hiljem 
EMV C1e - Eesti meistrivõistlused C1-klass eliit, sündinud 1997.a. ja hiljem 
EMV C2 - Eesti meistrivõistlused C2-klass, sündinud 1998.a. ja hiljem 
EMV D - Eesti meistrivõistlused D-klass (mini), sündinud 1999.a. ja hiljem 
2000 - 2000-liiga
Turniirid - erinevad turniirid, kus meie meeskonnad osalevad
Kontr.m. - kontrollmängud 

Liiga  Aeg  Kodu  Võõras  Koht  Tulemus 
 september 2010        
EMV B1.l  29.09 18:15  Salva/Rock IV  Erkmaa KK  A.LeCoq SM   84:28
EMV B1.l  30.09 18:45  Erkmaa KK  Tartu Kalev  Turu tn SH   36:59
 oktoober 2010       
EMV C2 01.10 17:30  Erkmaa KK  Erkmaa KK-2  Kesklinna K.  74:25
2000  02.10 12:40  Salva/Rock  Erkmaa KK  Pärnu SH   37:42
2000  02.10 15:00  Erkmaa KK  Märjamaa KK  Pärnu SH   71:44
2000  02.10 16:10  KK Paulus  Erkmaa KK  Pärnu SH   50:51
EMV C2  16.10 14:00  Salva/Rock  Erkmaa KK  TÜ SH  45:79
EMV C2  16.10 15:30  KuldreK/Võru KK  ErkmaaKK-2 TÜ SH  18:82
EMV C2  16.10 17:30  KuldreK/Võru KK  Erkmaa KK  TÜ SH  8:107
EMV C2  16.10 19:00  Salva/Rock  Erkmaa KK-2  TÜ SH  61:26
EMV C1e  17.10 12:00  Audentes SK  Erkmaa KK  Audentes SH  90:32
EMV C1e  17.10 15:00  Erkmaa KK  SK Rim/Pirita  Audentes SH  70:40
2000  23.10 11:00  Erkmaa KK  Rakvere SK  Turu tn SH   46:49
2000  23.10 15:30  Erkmaa KK  SK Rim  Turu tn SH   51:42
2000  24.10 12:15  BC Kalev  Erkmaa KK  TÜ SH   30:46
2000  24.10 15:00  Rapla KK  Erkmaa KK  TÜ SH   41:49
Turniir 30.10 13:30 Erkmaa KK´00  KK Viimsi  Rakvere SH   64:17
Turniir  30.10 18:10 Erkmaa KK´00  Rapla KK  Rakvere SH   44:67
Turniir  31.10 10:10 Erkmaa KK´00  S-Peterb. VO Rakvere SH   32:21
Turniir  31.10 12:20  Erkmaa KK´00  Wartti Basket Rakvere SH   50:37 3.
 november 2010        
EMV B1.l  06.11 11:00  Erkmaa KK  Känguru SK  Ülenurme G   61:81
EMV B1.l  06.11 14:30  Valga KK Erkmaa KK  Ülenurme G   68:75
EMV D  06.11 15:00  Erkmaa KK-2  Rakvere SK  A.LeCoq SM   20:59
EMV D  06.11 16:00  Erkmaa KK  Virumaa PK  A.LeCoq SM   55:37
EMV D  06.11 17:00  Erkmaa KK-2  KK Hito  A.LeCoq SM   38:32
EMV D  06.11 18:00  Erkmaa KK  SportKunda  A.LeCoq SM   78:22
EMV C1e  07.11 11:00  KK Hito  Erkmaa KK  Jõhvi SH   73:47
EMV D  07.11 11:00  Erkmaa KK-2  Virumaa PK  Turu tn SH   28:59
EMV D  07.11 13:00  Erkmaa KK  KK Hito  Turu tn SH   74:23
EMV D  07.11 15:00  Erkmaa KK-2  SportKunda  Turu tn SH   48:45
EMV D  07.11 17:00  Erkmaa KK  Rakvere SK  Turu tn SH   74:31
EMV C1e  13.11 11:00 Erkmaa KK  Virumaa PK  Turu tn SH   51:68
EMV C1e  13.11 17:30  SportKunda  Erkmaa KK  Turu tn SH   42:73
EMV B1.l  16.11 17:45  Erkmaa KK  Parksepa SK A.LeCoq SM   54:60
EMV C2  20.11 11:00  Erkmaa KK-2  Virumaa PK  Turu tn SH   25:91
EMV C2  20.11 12:30  Erkmaa KK  SportKunda  Turu tn SH  111:28
EMV C2  20.11 16:00 SportKunda  Erkmaa KK-2  Turu tn SH   47:53
EMV C2  20.11 17:30  Virumaa PK  Erkmaa KK  Turu tn SH   51:72
2000  21.11 10:00  Märjamaa SK  Erkmaa KK  TÜ SH   50:65
EMV C2   21.11 11:00  Erkmaa KK  KK Hito  Turu tn SH   94:47
2000  21.11 11:20 Salva/Rock  Erkmaa KK  TÜ SH   40:51
2000  21.11 13:45  Erkmaa KK  KK Paulus  TÜ SH   64:59
EMV C2   21.11 14:30  KK Hito  Erkmaa KK-2  Turu tn SH   59:45
EMV B1.l  27.11 12:30 Osula K/Võru KK  Erkmaa KK  Ülenurme G   88:52
 detsember 2010        
EMV C2  12.12 15:45 KK Viimsi  Erkmaa KK  Liivalaia G   50:91
EMV C2  12.12 17:00 BC Stars Boys  Erkmaa KK  Liivalaia G   28:90
EMV C2  12.12 15:00 Erkmaa KK-2  Rapla KK  EMÜ   66:35
EMV C2  12.12 17:00 Erkmaa KK-2  Keila KK  EMÜ  43:30
2000  18.12 14:00  BC Kalev  Erkmaa KK  Tln Siili SH   41:48
2000  18.12 15:00  Rapla KK  Erkmaa KK  Tln Siili SH   39:57
EMV C1e  19.12 13:00  Erkmaa KK  KK Pärnu  K-Järve SH   46:61
EMV C1e  19.12 16:00  Rapla KK  Erkmaa KK  K-Järve SH    72:44
EMV D  19.12 10:00 Salva/Rock  Erkmaa KK  TÜ SH   40:82
EMV D  19.12 11:15 Erkmaa KK-2 Salva/Rock II  TÜ SH   46:32
EMV D  19.12 12:30 Erkmaa KK-2  Erkmaa KK  TÜ SH   22:65
EMV D  19.12 15:00  Erkmaa KK-2  Salva/Rock  TÜ SH   34:63
EMV D  19.12 16:15  Erkmaa KK  Salva/Rock II TÜ SH  111:29
Turniir  27.12 11:10  Erkmaa KK99  KK Paulus  RakvereSH   82:30
Turniir  27.12 14:30  St-Peterb.NAB  Erkmaa KK  RakvereSH   30:60 
Turniir  28.12  9:00 Erkmaa KK  SportKunda  RakvereSH   56:26
Turniir  28.12 13:30 Erkmaa KK  BC Star  RakvereSH   79:35 1.
 jaanuar 2011         
Turniir  04.01 9:30  Erkmaa KK´00  Moskva Trinta Moskva  31:43
Kontr.m.  04.01 15:00 Erkmaa KK´98  Mõtõshi  EMU   43:41
Turniir  05.01 10:30  Erkmaa KK  Beresniki  Moskva   35:17
Kontr.m.  05.01 17:00  Erkmaa KK´96  Mõtõshi  EMU   47:38
Turniir  06.01 10:30  Moskva Gloria  Erkmaa KK  Moskva   45:19
Kontr.m.  06.01 17:00  Erkmaa KK´98  Mõtõshi  EMU   37:30
Turniir  07.01 10:30 Erkmaa KK  St Frunsesk.  Moskva   47:14
Turniir  08.01  9:45 Erkmaa KK  Novuikubõš.  Moskva   33:26 5.
Kontr.m.  08.01 10:30  Erkmaa KK´99  St-Peterb.VO  A.LeCoq SH   48:47
Kontr.m.  08.01 17:00  Erkmaa KK´96  Mõtõshi  EMU   65:57
Kontr.m.  09.01 10:30  Erkmaa KK´99  St-Peterb.VO  A.LeCoq SH   48:52
Kontr.m.  10.01 16:30 Erkmaa KK´98  Mõtõshi  EMU   54:64
EMV B1.l  18.01 17:45  Erkmaa KK  Tartu Kalev  A.LeCoq SH   50:64
EMV C1e  22.01 12:00  Erkmaa KK SK Rim/Pirita   A.LeCoq SH   77:48
EMV C1e  22.01 15:00  Erkmaa KK Audentes SK  A.LeCoq SH   51:97
EMV B1.l  22.01 18:15  Erkmaa KK  sPortKunda  A.LeCoq SH   56:48
EMV C2  23.01 11:00  H-Sport  Erkmaa KK  TÜ SH   28:96
EMV B1.l  23.01 11:30  Erkmaa KK  Sillamäe  Turu tn SH   98:34
EMV C2  23.01 12:00  SK Rim/Pirita  Erkmaa KK2  Kristiine PM   30:41
EMV C2 23.01 15:00  BC Kalev/Cramo  Erkmaa KK2  Kristiine PM   31:41
EMV C2  23.01 16:00  Erkmaa KK  KK Paulus  TÜ SH   95:25
EMV B1.l  23.01 17:00  Erkmaa KK  Narva SK  Turu tn SH   48:70
EMV D  29.01 11:00  Erkmaa KK-2 KK Paulus-2  K-Nõmme    61:27
EMV D  29.01 12:00  Erkmaa KK  KK Paulus  K-Nõmme   69:34
EMV D  29.01 13.00  Erkmaa KK-2 Viljandi SK   K-Nõmme   77:36
EMV D  29.01 14:00  Erkmaa KK  KK Paulus-2  K-Nõmme   56:13
EMV D  29.01 15:00  Erkmaa KK-2 KK Paulus   K-Nõmme   25:48
EMV D  29.01 16:00  Erkmaa KK  Viljandi SK   K-Nõmme   81:6
EMV B1.l  30.01 12:30  Erkmaa KK  SK Känguru  Valga SH   50:72
EMV B1.l  30.01 15:00  Valga KK  Erkmaa KK  Valga SH   63:82
  veebruar 2011        
EMV B1.l  02.02 17:00  Viljandi SK  Erkmaa KK  Viljandi SH   100:67
EMV C1e  03.02 16:45  Erkmaa KK  KK Hito  A.LeCoq SH   60:51
EMV C1e  06.02 12:30  Virumaa PK  Erkmaa KK  Kunda SH   92:54
EMV C1e  06.02 14:00  SportKunda  Erkmaa KK  Kunda SH   43.86
2000 F  12.02 18.10 Erkmaa KK  Rapla KK  Sõmeru SH   62:65
2000 F  13.02 15:00 Erkmaa KK  Salva/Rock  Sõmeru SH   34:35 3.
EMV C1e  13.02 11:15  Erkmaa KK  Keila KK  LasnamäeG   65:56
EMV C2  13.02 11:30  Erkmaa KK-2  Haapsalu SK  Kunda SH  100:29 
EMV C1e  13.02 15:15  Erkmaa KK  Altius/Vars  LasnamäeG   39:89
EMV C2  13.02 14:00  Erkmaa KK  Audentes SK  Turu tn SH   83:33
EMV C1e  19.02 11:30 Erkmaa KK  Altius/Vars  Jõhvi SH   78:55
EMV C1e  19.02 14:30  Keila KK  Erkmaa KK  Jõhvi SH   71:93
EMV D  19.02 12:00 Erkmaa KK-2  Rapla KK  Rapla SH  38:103
EMV D  19.02 12:00 Erkmaa KK Paide KK 7  Rapla SH   132:8
EMV D   19.02 15:00  Paide KK 7  Erkmaa KK2  Rapla SH   24:75
EMV D   19.02 15:00  Rapla KK  Erkmaa KK  Rapla SH   54:96
EMV D  20.02 09:00 Kohila KK  Erkmaa KK  Märjamaa   27:100
EMV D  20.02 10:00 Märjamaa SK Erkmaa KK-2 Märjamaa    47:41
EMV D  20.02 13:00 Erkmaa KK-2  Kohila KK  Märjamaa   51:38
EMV D  20.02 14:00 Erkmaa KK  Märjamaa SK  Märjamaa   77:33
EMV C2  26.02 14:20  Erkmaa KK-2  Tln Reaalkool  Kuldre Kool   81:31
EMV C2  26.02 16:00  Altius/Vars Erkmaa KK  Turu tn SH   20:100
EMV C2  26.02 17:10  T.Soku KK  Erkmaa KK2  Kuldre Kool   38:72
EMV B1.l  27.02 11:30  Sillamäe Kalev Erkmaa KK  Narva   16:94
EMV B1.l  27.02 16:30  Erkmaa KK SK Energia  Narva   58:83
  märts 2011        
EMV C1e  05.03 12.30  Rapla KK  Erkmaa KK  Pärnu SH   80:50
EMV C1e 05.03 16:00 Erkmaa KK KK Pärnu Pärnu SH   49:73
EMV C2   09.03 15:45  Virumaa PK  Erkmaa KK-2  Rakvere SH   88:31
EMV C2   10.03 15:30  Erkmaa KK-2  Virumaa PK  EMÜ SH  33:63 12.
EMV C1e  12.03 12:45  Erkmaa KK  Audent.SK 2  LasnamäeG  53:50
EMV D  12.03 13:10  Erkmaa KK  Tln Reaalk.  V-Maarja SH   97:32
EMV C1e  12.03 15:00  Erkmaa KK  SK Rim  LasnamäeG   71:50
EMV D  12.03 15:30  SK Rim/Pirita  Erkmaa KK  V-Maarja SH   31:96
EMV C1e  12.03 16:30 Altius SK/Vars I Erkmaa KK  LasnamäeG   86:69
EMV D  13.03 13:10 Erkmaa KK  KK Viimsi I  V-Maarja SH  116:48 
Turniir  18.03 14:50  Valmiera  ErkmaaKK99  V-Maarja SH   41:68
Turniir   18.03 19:30  Erkmaa KK 99  ToPo  V-Maarja SH   47:41
Turniir   19.03 13:00  Erkmaa KK 99  Šiaulai Saule  V-Maarja SH   65:51
Turniir   19.03 17:20  Vilnius BS Erkmaa KK99  V-Maarja SH   49:56
Turniir   20.03 12:30  Erkmaa KK 99  Virumaa PK  V-Maarja SH   60:63 2.
  aprill 2011        
EMV C2   01.04 12:30 KK Viimsi Erkmaa KK Viimsi Algk.  46:100
EMV C2   02.04 12:30  Erkmaa KK  KK Viimsi  EMÜ SH   93:29
EMV C1e  09.04 12:00  Erkmaa KK   Audent.SK 2  Turu tn SH    63:45
EMV C1e 09.04 13:30  Erkmaa KK  SK Rim  Turu tn SH    80:58
Kontr.m.  12.04 17:00  Erkmaa KK´03  Rakvere SK  Rakvere SH   21:57
EMV D  16.04 11:30 Erkmaa KK  H-Sport SK  Voka SH   82:32
EMV D  17.04 11:30 Erkmaa KK  KK Viimsi I  Voka SH   79:34
EMV D  17.04 17:15 Erkmaa KK   Virumaa PK  Jõhvi SH   60:42 1.
EMV C1e  30.04 12:00 Erkmaa KK  Audent.SK 2   EMÜ SH   65:52
EMV C1e  30.04 14:00  Erkmaa KK  Torma Sport  EMÜ SH   79:56 7.
EMV C2   23.04 16:00  Erkmaa KK  Virumaa PK  Turu tn SH   75:33
EMV C2   24.04 12:30  Erkmaa KK  Salva/Rock  Turu tn SH   71:31 1.
Turniir  29.04 13:15 Ventspils Spars  ErkmaaKK 00  A.LeCoq SM   20:58
Turniir  29.04 15:45 Wartti Basket  ErkmaaKK 00  A.LeCoq SM   40:60
Turniir  30.04 10:00 SK Altius  ErkmaaKK 00  A.LeCoq SM   33:46
Turniir  30.04 13:45 Moskva Trinta  ErkmaaKK 00  A.LeCoq SM   34:35
  mai 2011        
Turniir  01.05 11:30  ErkmaaKK´00  St-Peter. NAB  A.LeCoq SM   36:38 2.
Turniir  07.05 10:00  Känguru SK  Erkmaa KK96 Turu tn SH   73:50
Turniir  07.05 18:20  Erkmaa KK 96   Parksepa SK  Turu tn SH   58:78
Turniir  08.05 14:00  Erkmaa KK 96   Tartu Kalev  Turu tn SH   71:34 3.
Kontr.m.  17.05 15:30  Erkmaa KK´03  Rakvere SK  EMÜ SH   19:39
Kontr.m. 17.05 16:30  Erkmaa KK´01  Rakvere SK  EMÜ SH   71:45
Turniir   21.05 10:00 Salva/Rock  ErkmaaKK 01  TÜ SH    25:87
Turniir   21.05 14:00 Erkmaa KK´01  Kandava BC  TÜ SH    38:31
Turniir   21.05 18:00 Erkmaa KK´01  Märjamaa SK  TÜ SH    55:40
Kontr.m.  21.05 18:00  Erkmaa KK´99  Biddy Basket   Sõmeru SH  86:78 
Turniir   22.05 10:00 Erkmaa KK´01 KK Viimsi  TÜ SH   41:23
Kontr.m.  22.05 11:00  Erkmaa KK´99  Biddy Basket  Sõmeru SH   73:46 
Turniir   22.05 14:00 Erkmaa KK´01  Rakvere SK  TÜ SH    42:25 1.
  juuni 2011        
Turniir  02.06 11:00  Erkmaa KK´99  Wilrijk (BEL)   Brüssel  40:36
Turniir   02.06 14:00  Erkmaa KK´99  Istanbul (TUR)   Brüssel  61:16
Turniir   02.06 17:00  Erkmaa KK´99 Rosetto (ITA)   Brüssel  56:21
Turniir   03.06 12:00 Erkmaa KK´99  Rosmalen NED  Brüssel  47:23
Turniir  03.06 14:00 Erkmaa KK´99  Excelsior (BEL)  Brüssel  44:42
Turniir   03.06 17:00 Erkmaa KK´99  Klaipeda (LIT)   Brüssel  39:35
Turniir   04.06 14:15 Erkmaa KK´99  S.D.Queb.CAN   Brüssel  27:42 2.


  Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Lähiajal mänge ei ole!


Kalender

TOETA NOORI!

BASKET.EE

BBBL

EYBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

Kell on 08:52 ning sa oled hetkel lehel ainuke külastaja
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara