Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Meeskonnad

Mängijad välisklubides

Mängukalender

Tulemused

Basket Unites

Lurich Cup

Meiega Meistriks

Rising Stars

EYBL

Girls Trophy

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

TULE TRENNI!

GEFI

TARTU LINN

2004.a. sündinud poisid

     
2014  2004 liiga                                                                         I koht 
2013  2004 liiga I koht 

2003.a.sündinud poisid

2014 2003 Liiga III koht
2013 Noorte korvpalliturniir Meiega Meistriks  I koht
  Eesti 2003 Liiga  I koht
  Marupe Cup/Läti  I koht
2012 Noorte korvpalliturniir Basket Unites  I koht
Rahvusvaheline korvpalliturniir Tallinn Open Cup                    I koht
Salva Minibasket Cup   I koht
Noorte korvpalliturniir Meiega Meistriks II koht

2001.a.sündinud poisid

2013  Euroopa 35.Minikorvpalli turniir Brüsselis   I koht
   Eesti Meistrivõistlused D-klass I koht 
   Rahvusvaheline korvpalliturniir "Rising Stars" I koht 
2012  Pauluse Jõuluturniir, Pärnu I koht
   Eesti 2001 liiga I koht 
 Elvi Kauss Sigulda I koht
 Rahvusvaheline korvpalliturniir "Rising Stars"                       I koht
2011  Tartu Salva/Rock Minibasket Cup I koht
2010  Salva Minibasket Cup I koht

2000.a.sündinud poisid  
   
2014  Eesti Meistrivõistlused C1-klass  II koht
2013  Rahvusvaheline turniiri "Viimsi Sügis"   I koht
   Eesti Meistrivõistlused C2-klass  II koht
 Rahvusvaheline noorte turniir "Riga Open"  II koht
2012  Rakvere Sügisturniir IV koht 
 Rahvusvaheline korvpalliturniir "Basket Unites" III koht
 Euroopa 34.Minikorvpalli turniir Brüsselis III koht
 Eesti Meistrivõistlused D-klass III koht
2011  Rahvusvaheline korvpalliturniir "Meiega Meistriks"  II koht
 Eesti "2000 liiga" III koht
 Turniir "Uusaasta käbid" Moskvas    V koht
2010  Rapla Sügisturniir III koht
 Pauluse talveturniir  II koht
   Eesti "2000 liiga" IV koht
 Rahvusvaheline korvpalliturniir "Meiega Meistriks" III koht
 Sankt-Peterburi kevadturniir "Valged ööd"  II koht
2009  Viimsi Sügisturniir III koht
 Sankt-Peterburi kevadturniir "Valged ööd"   I koht
 Rahvusvaheline korvpalliturniir "Basket Unites"    I koht
2008  Rahvusvaheline korvpalliturniir "Basket Unites"                     I koht

1999.a.sündinud poisid

2013  Eesti Meistrivõistlused C1-klass II koht
2012  Eesti Karikavõistlused C-klass II koht 
 Eesti Meistrivõistlused C2-klass  I koht
 Rahvusvaheline korvpalliturniir "Rising Stars" II koht
2011  Euroopa 33.Minikorvpalli turniir Brüsselis II koht
 Eesti meistrivõistlused D-klass  I koht
 Rahvusvaheline korvpalliturniir "Lurich Cup" II koht
2010  Rahvusvaheline turniir "Aqva Cup" Rakvere  I koht
 Rahvusvaheline turniir "Center Cup 2010" Anykcšiais (LIT)  II koht
 Turniir "Uusaasta käbid" Moskvas  I koht
 Rahvusvaheline korvpalliturniir "Lurich Cup"  I koht
2009  Korvpalliturniir "Audentes Cup"  I koht
 Rahvusvaheline korvpalliturniir "Lurich Cup"  I koht

1998.a.sündinud poisid
2014  Eesti Meistrivõistlused B klass (1998)    I koht
  Eesti Karikavõistlused B klass (1998)    II koht
2013  Rahvusvaheline korvpalliturniir "Basket Unites"    I koht
  Euroopa Noorte Korvpalli Liiga U15    IV koht
  Eesti Meistrivõistlused B klass (1997)   VI koht
2012  VI Champions Cup, Moskva VII koht  
Rahvusvaheline korvpalliturniir "Basket Unites"                    I koht
Rahvusvaheline turniir "New Generation Cup"   I koht
Eesti Meistrivõistlused C1-klass   I koht
  Euroopa Noorte Korvpalli Liiga U14 IV koht
2011 Eesti Karikavõistlused C-klass   I koht
  Eesti Meistrivõistlused C2-klass   I koht
2010 Rahvusvaheline korvpalliturniir "Basket Unites"  II koht
Eesti mesitrivõistlused D-klass   I koht
  Euroopa 32.Minikorvpalli turniir Brüsselis   I koht
2009 Turniir "Uusaasta käbid" Moskvas   I koht
  Rahvusvaheline turniir Klaipedas  V koht
Viimsi Sügisturniir   I koht
Rahvusvaheline korvpalliturniir "Meiega Meistriks"   I koht
2008 Noorte korvpalliturniir Panevežyses  V koht
Rahvusvaheline korvpalliturniir "Lurich Cup"  I koht
Rahvusvaheline korvpalliturniir "Meiega Meistriks" III koht
Rapla Sügisturniir IV koht
Viimsi Sügisturniir   I koht
2007 Rahvusvaheline korvpalliturniir "Lurich Cup" III koht
Rahvusvaheline korvpalliturniir "Meiega Meistriks"   I koht
"Alvari turnaus" Yyvaskyla   I koht
Viimsi Sügisturniir   I koht

1997.a.sündinud poisid
2011  Eesti meistrivõistlused C1 eliit                                           VII koht
2010  Eesti meistrivõistlused C2   V koht
2009  Eesti mesitrivõistlused D-klass   V koht

1996.a.sündinud poisid 
2011  Kullami-Naaritsa turniir Tartus                                           III koht
2010 Kullami-Naaritsa turniir Tartus  II koht





  Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Audentese SK
vs
Erkmaa KK U14


16. detsember 14:15
Jüri Spordihoone


Kalender

TOETA NOORI!

BASKET.EE

EYBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

JES-BASKETBALL

Kell on 11:52 ning hetkel on lehel 411 külastajat
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara