Hea korvpallisõber!

Korvpalli trenn meeskonnaalana annab kogu eluks kaasa vajalikud teadmised ja oskused, ilma, et noormängija sellest ise arugi saaks.

Selleks, et  meeskonnana tulemuseni jõuda, on vaja teineteist toetada, innustada,  motiveerida. Meeskonnas püsimiseks tuleb pingutada ja enda eest seista.

Täpselt samamoodi, nagu elus, nii tuleb ka korvpallis (kasvõi põrgatamise või viskamise selgeks saamiseks) eesmärgi saavutamiseks vaeva näha ning teele kerkivad raskused ületada. Kellega siis veel ühiselt rõõmustada või kurvastada kui mitte oma sõprade ehk meeskonnaga!

Meie eesmärk on võimekate noorte arendamine kõrgete sportlike eesmärkide saavutamiseks ning võimaluse pakkumine kõigile, kes soovivad omandada korvpallialaseid oskusi ja teadmisi.

Et parim asi spordis on võistlus, siis korraldame hooajal oma mängijatele mitmeid korvpalliturniire - Meiega Meistriks, Basket Unites ja Rising Stars - mis annavad hea võimaluse võrrelda meid teiste korvpalliklubide eakaaslastega!

Kooli kasvandikud on hea ettevalmistuse ja rohke mängupraktika tulemusena saavutanud tänaseks kaheksa Eesti noorte meistritiitlit ning ühe karikavõidu. Eelmistest hooaegadest väärib märkimist Euroopa Noorte Korvpalliliiga U-14 ja U-15 vanuseklassides saavutatud neljas koht mõlemal aastal. Meie parimad mängijad esindavad Eesti noortekoondiseid.

2014/2015 hooajal debüteeriti Sõbra Kinnisvara toel ja nime all Eesti meeste meistrivõistluste teises liigas. Sel hetkel oli meeskonna keskmine vanus 15,4 aastat ning keskmine pikkus 190,8 cm. 2016/2017 hooajal osaleti samas liigas Erkmaa KK nime all ning tugevdatud paari vanema ja kogenuma mängijaga.

Esimesed Erkmaa Korvpallikooli kasvandikud jätkavad korvpalluriteed Itaalias. Arnold Mitt Reggio Emilia, Kaspar Treier Torino PMS, Hugo Erkmaa Men Sana Basket 1871(Siena), Kirill Korshunov Don Bosco Livorno ja Kaspar Kitsing Trento Aquila noortemeeskonna juures.

Heas koostöös lastevanemate ning toetajatega oleme korvpalli mänginud ka väljapool kodumaad - Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Venemaal ja Belgias.

Kutsume jätkuvalt Tartus trenni 1998.-2007. a. sündinud poisse, kes on huvitatud korvpalli mängimisest! Trenniajad leiad siit!

Aivo Erkmaa

Audentese SK