Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Mängijad välisklubides

Tulemused

Basket Unites

Lurich Cup

Meiega Meistriks

Rising Stars

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

AS KROONPRESS

TERVE MAJA

iSport

TARTU LINN

Hea korvpallisõber!

 
Korvpalli trenn meeskonnaalana annab kogu eluks kaasa vajalikud teadmised ja oskused, ilma, et noormängija sellest ise arugi saaks.  

Selleks, et  meeskonnana tulemuseni jõuda, on vaja teineteist toetada, innustada,  motiveerida. Meeskonnas püsimiseks tuleb pingutada ja enda eest seista.  

Täpselt samamoodi, nagu elus, nii tuleb ka korvpallis (kasvõi põrgatamise või viskamise selgeks saamiseks) eesmärgi saavutamiseksvaeva näha ning teele kerkivad raskused ületada. Kellega siis veel ühiselt rõõmustada või kurvastada kui mitte oma sõprade ehk meeskonnaga!

Meie eesmärk on võimekate noorte arendamine kõrgete sportlike eesmärkide saavutamiseks ning võimaluse pakkumine kõigile, kes soovivad omandada korvpallialaseid oskusi ja teadmisi. Et noorkorvpallurid oleksid pidevas arengus on vaja mitmekülgset ettevalmistust, seetõttu oleme alates 2012.aastst korraldanud perspektiivikatele noormängijatele suvist laagrit Erkmaa Suvekursus.

Kooli kasvandikud on hea ettevalmistuse ja rohke mängupraktika tulemusena saavutanud tänaseks kaheksa Eesti noorte meistritiitlit ning ühe karikavõidu. Meie võistkonnad on osalenud rahvusvahelistes noorteliigades EYBL ja BBBL. Meie parimad mängijad esindavad Eesti noortekoondiseid.

2014/2015 hooajal debüteeriti Sõbra Kinnisvara toel ja nime all Eesti meeste meistrivõistluste teises liigas. Sel hetkel oli meeskonna keskmine vanus 15,4 aastat ning keskmine pikkus 190,8 cm. 2016/2017 hooajal osaleti samas liigas Erkmaa KK nime all ning tugevdatud paari vanema ja kogenuma mängijaga.   

Perspektiivikad Erkmaa Korvpallikooli kasvandikud on jätkanud korvpalluriteed Itaalias. Arnold Mitt Reggio Emilia, Kaspar Treier Torino PMS Basketball, Hugo Erkmaa Men Sana Basket 1871, Kirill Korshunov Don Bosco Livorno ja Kaspar Kitsing Trento Aquila, Gregor Kuuba Don Bosco Livorno ja Karl Markus Poom Piemonte Basketball noortemeeskonna juures.

Heas koostöös lastevanemate ning toetajatega oleme korvpalli mänginud ka väljapool kodumaad - Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Venemaal ja Belgias.

Kutsume jätkuvalt Tartus trenni poisse, kes on huvitatud korvpalli mängimisest! Trenniajad leiad siit!

 

Aivo Erkmaa  Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Lähiajal mänge ei ole!


Kalender

BASKET.EE

BBBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

JES-BASKETBALL

Kell on 17:21 ning hetkel on lehel 197 külastajat
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara