Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Meeskonnad

Mängijad välisklubides

Mängukalender

Tulemused

Basket Unites

    - ajakava

    - tulemused

    - galerii

Lurich Cup

Meiega Meistriks

Rising Stars

EYBL

Girls Trophy

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

TULE TRENNI!

AS KROONPRESS

TARTU LINN

TERVE MAJA

Basket Unites tulemused

2015 (poisid s 2003)

1. Erkmaa KK (EST)
2. BC Tarvas/Rakvere SK (EST)
3. Salva/Rock (EST)
4. Moskva Projekt 44 (RUS)
5. BC Kalev/Fenster (EST)
6. Audentese SK (EST)

2014 (poisid s 2003)

1. TTÜ SK (EST)
2. Salva/Rock (EST)
3. Erkmaa KK (EST)
4. BC Tarvas/Rakvere SK (EST)
5. Sillamäe KK (EST)
6. Sigulda (LAT)

2014 (poisid s 1997)

1. KK Pärnu (EST) 
2. Audentese SK (EST)
3. Erkmaa KK (EST)
4. BC Tarvas/Rakvere SK (EST)
5. KK Viimsi (EST)
6. KA Tallinna Kalev (EST)

2013 (poisid s 2003)

1. Erkmaa KK (EST)
2. BC Tarvas/Rakvere SK (EST)
3. TTÜ SK (EST)
4. T. Soku KK (EST)
5. Moskva Trudovõje Reservõ (RUS)
6. BC Star (EST)

2013 (poisid s 1998)

1. Erkmaa KK (EST)
2. Moskva BC Himki (RUS)
3. Ventspils Spars (LAT)
4. Moskva BC Runa (RUS)
5. BC Tarvas/Rakvere SK (EST)
6. KA Tallinna Kalev (EST)

2012 (poisid s 2003)

1. Erkmaa KK (EST)
2. Rakvere SK (EST)
3. Salva/Rock (EST)
4. KK Tallinn (EST)

2012 (poisid s 2000)

1. Š. Marciulionis BA (LIT)
2. Rakvere SK/BC Tarvas (EST)
3. Erkmaa KK (EST)
4. KK Tallinn/SK Rim (EST)
5. Sankt-Peterburg VO
6. KK Keila

2012 (poisid s 1998)

1. Erkmaa KK (EST)
2. BC Šiauliai (LIT)
3. Salva/Rock (EST)
4. Erkmaa KK-2 (EST)

2011 (poisid s 2000)

1. Rakvere Spordikool (EST)
2. Klaipeda (LIT)
3. KK Paulus (EST)
4. Erkmaa KK (EST)
5. Sankt-Peterburg Vasileostrovskaja (RUS)
6. Rapla Korvpallikool (EST)
7. Erkmaa Korvpallikool EST)
8. Lobny (RUS)

2011 (poisid s 1999)

1. KK Viimsi (EST)
2. Erkmaa KK (EST)
3. Sankt-Peterburg NAB (RUS)
4. Klaipeda (LIT)
5. Sankt-Peterburg Vasileostrovskaja (RUS)
6. Cesis (LAT)
7. KK Paulus (EST)
8. Lobny (RUS)

2011 (poisid s 1998)

1. Erkmaa KK (EST)
2. Klaipeda (LIT)
3. Tartu Kalev (EST)
4. Lobny (RUS)
5. Cesis (LAT)
6. Ramenski (RUS)
7. KK Paulus (EST)
8. Sankt-Peterburg Komeet (RUS)

2010 (poisid s 1998)

1. Š. Marciulionis BA (LIT)
2. Erkmaa KK (EST)
3. RSK sPORTKUNDA (EST)
4. BS Riga (LAT)
5. Panevežys TM Komanda (LIT)
6. Ridzene-Barons Riga (LAT)
7. Sankt-Peterburg Komeet (RUS)
8. Ventspils SS Spars (LAT)
9. Moskva Timirjazevskaja (RUS)
10. Pärnu KK Paulus (EST)
11. Erkmaa KK II (EST)
12. KK Viimsi (EST)

2009 (poisid s 2000)

1. Erkmaa KK (EST)
2. Sankt-Peterburg NAB (RUS)
3. Tartu Ülikool/Rock (EST)
4. Rapla KK (EST)
5. Sankt-Peterburg VO (RUS)
6. Ridzene/Barons (LAT)
7. KK Viimsi (EST)
8. Klaipeda (LIT)

2008 (poisid s 2000)

1. Erkmaa KK, Tartu (EST)
2. Rakvere SK/Tarvas (EST)
3. KK Paulus, Pärnu (EST)
4. Tartu Ülikool/Rock (EST)
5. Rapla KK (EST)



  Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Lähiajal mänge ei ole!


Kalender

TOETA NOORI!

BASKET.EE

BBBL

EYBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

Kell on 04:35 ning sa oled hetkel lehel ainuke külastaja
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara