Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Meeskonnad

Mängijad välisklubides

Mängukalender

Tulemused

Basket Unites

Lurich Cup

Meiega Meistriks

    - uudised

    - uudiste arhiiv

    - galerii

    - tulemused

    - arhiiv

Rising Stars

EYBL

Girls Trophy

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

TULE TRENNI!

AS KROONPRESS

TARTU LINN

TERVE MAJA

Meiega Meistriks tulemused / results

2015 / autor:Ruut Disain  
2015 (poisid s 2004)
1. Rakvere Spordikool 
2. Erkmaa Korvpallikool 
3. T.Soku Korvpallikool
4. Spordiklubi Rim
5. Korvpalliklubi Tallinn
6. RSK sPORTKUNDA

 
2013 / autor: Ruut Disain
2013 (poisid s 2004)
1. Erkmaa Korvpallikool 
2. TTÜ SK
3. Riia DSN (LAT) 
4. Rapla Korvpallikool 
5. Tartu Palliklubi
6. Salva/Rock 
7. Korvpalliklubi Viimsi 
8. Sankt-Peterburg Vasilieostrovskaja (RUS) 

2012 / autor: Ruut Disain
2012 (poisid s 2003)
1. Rakvere Spordikool 
2. Erkmaa Korvpallikool 
3. Salva/Tartu Ülikool 
4. TTÜ Spordiklubi 
5. Korvpalliklubi Pärnu
6. Rapla Korvpallikool

2011 / autor: Ruut Disain
2011 (poisid s 2000)
1. Sankt-Peterburg NAB (RUS)
2. Erkmaa KK (EST) 
3. Rakvere SK (EST)
4. Moskva Trinta (RUS)
5. KK Paulus (EST) 
6. Wartti Basket (FIN)
7. Sankt-Peterburg Tsentral (RUS) 
8. SK Altius (EST) 
9. Sankt-Peterburg Vasilieostrovskaja (RUS) 
10. Moskva Trinta II (RUS)
11. Moskva Trudovõje Reservõ (RUS) 
12. Ventspils SS "Spars" (LAT)

2010 / autor: Ruut Disain
2010 (poisid s 2000)
1. Panevežys (LIT)
2. Sankt-Peterburg NAB (RUS)
3. Erkmaa KK (EST)
4. KK Paulus, Pärnu (EST)
5. Daugava SK, Riia (LAT)
6. Sankt-Peterburg "Vasilieostrovskaja" (RUS)
7. Wartti Basket (FIN)
8. Raeg Koss (EST)
9. Ridzene, Riia (LAT)
10 Erkmaa KK´99 (EST)


2009 (poisid s 1998)

1. Erkmaa KK, Tartu (EST)
2. Virumaa PK, Rakvere (EST)
3. Sabonis BS II, Kaunas (LIT)
4. Sabonis BS, Kaunas (LIT)
5. Klaipeda (LIT)
6. BK Riga (LAT)
7. BS Spars, Ventspils (LAT)
8. Ridzene/Barons, Riia (LAT)

2008 (poisid s 1998)

1. Sabonis BS, Kaunas (LIT)
2. BC Antaris, Panevežys (LIT)
3. Erkmaa KK, Tartu (EST)
4. Cesis (LAT)
5. Ogre (LAT)
6. Sankt-Peterburg "Frunzeskaja" (RUS)

2007 (poisid s 1998)

1. Erkmaa KK, Tartu (EST)
2. BC Antaris, Panevežys (LIT)
3. BS Riga (LAT)
4. SK Altius, Tallinn (EST)
5. Cesis (LAT)
6. Rapla KK (EST)



  Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Lähiajal mänge ei ole!


Kalender

TOETA NOORI!

BASKET.EE

BBBL

EYBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

Kell on 08:51 ning sa oled hetkel lehel ainuke külastaja
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara