Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Mängijad välisklubides

Tulemused

Basket Unites

Lurich Cup

Meiega Meistriks

Rising Stars

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

AS KROONPRESS

TERVE MAJA

iSport

TARTU LINN

Karl Markus Poom on kohe esimesel hooajal Itaalias tõusnud oma vanuseklassis tippu

Mullu Eesti U14 vanuseklassi parimaks mängijaks valitud ja läinud aasta suvel Piemonte Campuse noortesüsteemiga liitunud Karl Markus Poom on tõusnud klubi U15 võistkonna liidriks ning mängib ka endast aasta vanemate noortega.

Erkmaa Korvpallikooli kasvandikust Poom on seni mänginud peamiselt Piemonte Campuse U15 võistkonnas, kes osaleb Itaalia selle vanuseklassi meistrivõistlusel kõrgeimas ehk Eccellenza divisjonis.

Viimases kolmes mängus on Piemonte Campus alistanud College Basketballi 72:65, Biella 77:53 ja Cirie 78:70. College Basketballi ja Biella vastu viskas Poom oma võistkonna resultatiivseimana 17, Cirie vastu aga koos meeskonnakaaslase Augustin Rabitoga üleplatsimehena 21 punkti.

Kokku on Piemonte Campus sel hooajal Itaalia U15 vanuseklassi meistrivõistlustel kogunud 11 mängust 10 võitu, millega asub oma alagrupis esikohal.

U16 esinduse ridades tegi Poom debüüdi 10. novembril, kui võõrsil alistati Derthona Basket 75:41. 190 cm pikkune Poom panustas võitu 2 punktiga.

Detsembrikuus mängis Poom kahes U16 vanuseklassi kohtumises, kus Piemonte Campus alistas kodus Oleggio Junior Basketi 71:31 ja võõrsil Biella 75:55. 14-aastane Eesti noormängija viskas endast aasta vanemate vastu vastavalt 3 ja 4 silma.

Piemonte Campuse U16 võistkond jätkab oma alagrupis 10 võidu ja 3 kaotusega 3. positsioonil.


Toomas Kiisk, www.korvpall24.ee

09.01.2019  Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Lähiajal mänge ei ole!


Kalender

BASKET.EE

BBBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

JES-BASKETBALL

Kell on 20:08 ning hetkel on lehel 235 külastajat
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara