Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Mängijad välisklubides

Tulemused

Basket Unites

Lurich Cup

Meiega Meistriks

Rising Stars

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

AS KROONPRESS

TERVE MAJA

iSport

TARTU LINN

Jürgens ei suutnud oma suurima skoorijata mänginud Oral Robertsit võidule aidata

USA üliõpilasliigas NCAA said Carlos Jürgens ja tema kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles läinud öösel  kirja kaotuse, kui tulemusega 58:74 jäädi võõrsil alla Denver Pioneersile.

Vigastatud meeskonna liidri Emmanuel Nzekwesita läbi ajama pidanud Oral Roberts lasi endale avaminutitel visata 10 vastuseta silma, kuid tuli seejärel mängu tagasi ja poolajapausile mindi vaid 2-punktilises kaotusseisus (32:34). 9.16 enne kohtumise lõppu oli seis veel 47:50, kuid seejärel ei suutnud Oral Roberts ligi 3 minutiga visata ühtegi punkti ja võõrustajad tegid otsustava 8:0 spurdi.

Vahetusmängijate pingilt alustanud Jürgens viibis väljakul 30 minutit, mille jooksul viskas ta 9 punkti (kahesed 1/5, kolmesed 2/3, vabavisked 1/2), võttis 2 lauapalli, andis 2 resultatiivset söötu ja sooritas 2 vaheltlõiget. Negatiivse poole pealt läks kirja 2 pallikaotust ja 4 isiklikku viga.

Oral Robertsi resultatiivseim oli 17 punktiga Kevin Obanor, lätlane Francis Lacis lisas oma karjääri parimad 15 silma. Võitjate poolelt viskas Joe Rosga 21 ja Oral Robertsi tähtmängija noorem vend David Nzekwesi 13 punkti.

Jürgensi koduülikool jätkab oma konverentsis (Summit League) 4 võidu ja 3 kaotusega 4. kohal, kogu hooaja peale on meeskonnal nüüd kirjas 8 võitu ja 14 kaotust. Järgmise kohtumise peab Oral Roberts Eesti aja järgi pühapäeva öösel, kui koduväljakul minnakse vastamisi North Dakota State’i Ülikooli meeskonnaga (9 võitu ja 11 kaotust).

Toomas Kiisk, www.korvpall24.ee
21.01.2019  Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Lähiajal mänge ei ole!


Kalender

BASKET.EE

BBBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

JES-BASKETBALL

Kell on 17:23 ning hetkel on lehel 200 külastajat
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara