TARTU LINN

2005 /  2006 /  2007 /  2008 /  2009 /  2010 /  2011 /  2012 /  2013 /  2014 /  2015 /  2016 /  2017 /  2018 /  2019 /
Jaanuar /

Enim mänguaega saanud Jürgens ei suutnud kodumeeskonda kaotusest päästa

Carlos Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles sai USA üliõpilasliigas NCAA oma konverentsis esimese kaotuse, kui tulemusega 69:94 jäädi võõrsil alla nüüd ainsana täiseduga jätkavale Purdue Fort Wayne Mastodonsile.

Mäng algas tasavägiselt, kuid võõrustajad lõpetasid avapoolaja 16:5 spurdiga ja Oral Roberts läks vaheajale 35:48 kaotusseisus. Teisel poolajal kasvas vahe veelgi suuremaks ning lõppkokkuvõttes tuli vastu võtta 25-punktiline kaotus.

Jürgens alustas kohtumist varumeeste pingilt, kuid teenis lõpuks 33 minutit mänguaega, olles sellega enim väljakul viibinud mängija. 20-aastase tagamängija arvele kogunes selle ajaga 3 punkti (kolmesed 1/4), 2 lauapalli, 2 resultatiivset söötu, 2 vaheltlõiget, 2 pallikaotust ning 2 viga. Jürgensi ainus tabanud kolmepunktivise sündis 36. mänguminutil ja tegi seisuks 65:89.

Eestlase meeskonnakaaslastest oli resultatiivseim 20 punkti visanud Emmanuel Nzekwesi. Võitjate parimad punktitoojad olid Kason Harrell 22 ning John Konchar 21 punktiga.

Konverentsi põhiturniiril 3 võidu kõrvale esimese kaotuse saanud Oral Roberts langes tabelis 4. kohale. Kogu hooaja jooksul on meeskond kirja saanud 7 võitu ja 12 kaotust. Oral Roberts peab oma järgmise mängu Eesti aja järgi pühapäeva öösel, kui võõrsil minnakse vastamisi South Dakota State’i Ülikool meeskonnaga.