Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Mängijad välisklubides

Tulemused

Basket Unites

Lurich Cup

Meiega Meistriks

Rising Stars

EYBL

Girls Trophy

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

    - Online uudised

    - Uudised

TULE TRENNI!

AS KROONPRESS

GEFI

TERVE MAJA

iSport

TARTU LINN

2006 /  2007 /  2008 /  2009 /  2010 /  2011 /  2012 /  2013 /  2014 /  2015 /  2016 /  2017 /  2018 / 
Jaanuar /  Märts /  Aprill /  Mai /  Juuli / 

Euroopa treenerid juhendavad Vinnis tulevikumehi

Erkmaa Suvekursus / foto: Ain Liiva Sellel nädalal toimuval seitsmendal Erkmaa Suvekursusel osaleb üle Eesti  pea poolsada perspektiivikat noorkorvpallurit 18 erinevast korvpalliklubist. Viiendat aastat korraldatakse seda koostöös Sigma Sports agentuuriga Itaaliast.

Et noorkorvpallurid oleksid pidevas arengus on vaja mitmekülgset ettevalmistust ja suvi on selleks parim aeg. Vinni Spordikompleksis toimuv laager on mängijatele selleks hea võimalus, sest treeningrühm, millega koos treenitakse on tugevam kui koduklubides. 

Erkmaa Korvpallikooli eestvedaja Aivo Erkmaa sõnul annab laager väärtusliku kogemuse, motivatsiooni korvpalli mängimiseks ning võimaluse end proovile panna välismaa treenerite juhendamisel. "Usun, et noormängijad vajavad kogemusi erinevate treeneritega töötades ja seda neile soovimegi pakkuda," lausus Erkmaa.

Seekordses laagris on nimekaim treener legendaarne Gregor Fučka, kelle auhinnakapp on kirev. Sloveenia päritoluga Fučka säravama saavutusena võib nimetada Itaalia koondise rivistuses 1999. aastal võidetud Euroopa meistritiitlit. Samal finaalturniiril tunnistati ta ühtlasi kõige väärtuslikumaks mängijaks.

Lisaks Gregor Fučka le astuvad viie päevase laagri jooksul osalejate ette treenerite ja lektoritena itaallased Roberto Russo (Don BoscoLivorno), Federico Danna (PMS Basketball), Rudy Gaddo  (Aquila Trento) ja  Pietro Scibetta (Casale Monferrato) ning Horvaatia juurtega sakslane Mario Dugandzic (Brose Bamberg). Eestlastest jagavad oma õpetusi ja kogemusi Aivo Erkmaa ning läinud hooajal Tartu meeskonna hõbedale tüürinud Priit Vene.

Erkmaa Suvekursuse raames on kavas samuti neli treeningmängu, mis leiavad Vinnis aset 4. juulil algusega kell 17 ja kell 19 ning 7. juulil kell 10 ja kell 12.

Laagri õnnestumisele on õla alla pannud Nordecon AS, iSport, Adidas, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kuup3 OÜ, Eesti Kultuurkapitali Lääne-Virumaa eksertgrupp, Vinni vald, OÜ Gefi , Tervemaja OÜ, Vinni Spordikompleks.


Erkmaa Korvpallikool
03.07.2018

   Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Tartu Kalev Palliklubi
vs
Erkmaa KK U18


20. oktoober 13:00
Tartu, Turu tänava spordihoone


Kalender

TOETA NOORI!

BASKET.EE

BBBL

EYBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

JES-BASKETBALL

Kell on 02:25 ning sa oled hetkel lehel ainuke külastaja
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara