Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Mängijad välisklubides

Tulemused

Basket Unites

Lurich Cup

Meiega Meistriks

Rising Stars

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

AS KROONPRESS

TERVE MAJA

iSport

TARTU LINN

Romet Käämer jätkab karjääri KA Tallinna Kalev/TLÜ I liiga meeskonnas

Romet Käämer / EKL Erkmaa Korvpallikooli kasvandik Romet Käämer mängib algaval hooajal Eesti meeste I liigat KA Tallinna Kalev/TLÜ meeskonnas.

Erkmaa Korvpallikoolis korvpallitreeningutega alustanud Romet Käämer siirdus peale kaheksandat klassi Audentese Spordigümnaasiumisse. 

Kolme aasta jooksul osales Tartust pärit 18-aastane ja 185cm pikkune noormängija meeste meistriliigas ja I liigas mänginud Audentese SG võistkonna G4S/Noorteliiga koosseisus. Meistriliigas mängides olid tema eelmise hooaja keskmised näitajad - 17,9 minutit, 4,0 punkti, 2,1 söötu, 1,9 lauapalli.

Eeloleval hooajal loodab Romet Käämer astuda arengus sammu edasi: „Eesmärk on see aasta arendada tehnilisi oskuseid ja saada tugevamaks ka füüsiliselt. Isiklikus plaanis tahan näidata stabiilsemat ja enesekindlamat mängu kui eelnevatel aastatel. Tahan haarata endale liidrirolli“.

Eelmisel hooajal II liigas hõbemedalile tulnud KA Tallinna Kalev/TLÜ tagas ülemineku mängudega selleks aastaks koha I liigas. Konkurentsis püsimiseks on  meeskonda täiendatud nooruse ja kogemusega. 

Audentese Spordigümnaasiumis viimast õppeaastat alustav Romet Käämer on põnevil algavast hooajast: "Meeskond on noor, mida toetavad paar vanemat ja kogenud mängijat. Soovime pakkuda head sportlikku konkurentsi. Olen väga põnevil alustama uut hooaega Aivo Erkmaa ja Raido Roosi käe all. Tuleb kindlast väga põnev hooaeg."  

KA Tallinna Kalev/TLÜ I liiga meeskond peab esimesed kontrollmängud järgmisel nädalavahetusel, kui 7.-9.septembrini osaletakse kodusel turniiril"Tallinn Open".  

Lisaks osaleb Käämer algaval hooajal KA Tallinna Kalev U20 meeskonnaga Euroopa Noorte Korvpalliliigas (EYBL), mille esimene etapp toimub 21.-23.septembrini Tallinnas.


Erkmaa Korvpallikool
31.08.2018  Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Lähiajal mänge ei ole!


Kalender

BASKET.EE

BBBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

JES-BASKETBALL

Kell on 16:53 ning hetkel on lehel 176 külastajat
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara