Artur Konontšuk siirdub Pärnu Sadamast välismaale

Eelmisel hooajal Pärnu Sadama meeskonnas tugeva arengu teinud ja Eesti U18 koondise üheks põhitegijaks kerkinud ääremängija Artur Konontšuk siirdub pallima Tšehhi korvpalliakadeemiasse GB (Get Better Academy).

Eestlastest õppisid eelmisel aastal GBA akadeemias Mark-Andreas Jaakson ja Andre Loigu. GBA meeskond mängib Tšehhi U19 vanuseklassi meistrivõistlustel ning meeste esiliigas.

Hooajal 2017/18 sai 18-aastane ja 198 cm pikkune Konontšuk Alexela korvpalli meistriliigas kirja 11 kohtumist ning keskmiselt 6,8 minutiga 2,9 punkti ja 0,6 lauapalli.

Saku II liigas olid noormehe näitajad KK Paulus/Pärnu Mets tiimi eest keskmiselt 24,8 minutit, 19,7 punkti, 4,1 lauapalli, 2 resultatiivset söötu ja 1,8 vaheltlõiget.

www.korvpall24.ee, 29.08.2018