Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Meeskonnad

Mängijad välisklubides

Tulemused

Basket Unites

Lurich Cup

Meiega Meistriks

Rising Stars

EYBL

Girls Trophy

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

    - Uudised

    - Online uudised

TULE TRENNI!

AS KROONPRESS

GEFI

TERVE MAJA

iSport

TARTU LINN

2005 /  2006 /  2007 /  2008 /  2009 /  2010 /  2011 /  2012 /  2013 /  2014 /  2015 /  2016 /  2017 /  2018 / 
Veebruar /  Märts /  Mai /  Juuni /  August / 

Cuore Napoli Basket peatreener: Erkmaa on Baltikumi kooliga ehk keskendunud ja külmavereline

Korvpall24.ee portaal kirjutas täpselt augusti keskel, et Eesti noortekoondislane Hugo Erkmaa vahetab Itaalia tugevuselt kolmandas liigas klubi ning hakkab mängima Cuore Napoli Basket nimelises tiimis. Kümme päeva hiljem avaldas klubi ka oma sotsiaalmeedias ja kodulehel kinnituse, et noore eestlasega on käed löödud.

19-aastane ja 194 cm pikkune tagamängija, kes mullu pallis Firenze meeskonnas, tundub olevat oma uue koduklubi otsustajate silmis hinnatud noormängija. Nii klubi peatreener Gianluca Lulli kui ka peamänedžer Antonio Mirenghi kinnitasid meeskonna kodulehele antud kommentaarides, et usuvad Erkmaa olevat andeka ja tulevikuga korvpalluri.

“Ma olen väga õnnelik, et saan Napoli sinises mängima hakata, kuna see on minu teekonna jätkamiseks parim koht. See saab olema mu karjääris oluliseks etapiks ning olen õnnelik ning tahan tänada klubi ja peatreenerit, kes mind siia soovisid. Olen valmis andma endast iga päev parimat, et meeskonda aidata,” kommenteeris Erkmaa klubi kodulehele.

Peatreener Gianluca Lulli: “Kui eelmisel aastal mängis Erkmaa Firenzes, siis tänavu saab Napoli olema tema jaoks väga heaks testiks. Tegemist on Baltikumi kooliga mängijaga ehk keskendunud ja külmavereline. Meie meeskonna kogenud mängijad aitavad tal kindlasti edasi areneda. Erkmaa suudab aidata täita mängujuhi positsiooni, kuid saab hakkama ka nr2 peal. Hea tulevikumees, kes tuleb meile suure entusiasmiga teenida tugevas tiimis välja olulised mänguminutid.”

Klubi peamänedžer Antonio Mirenghi: “Oleme väga õnnelikud, et saime endale sellise talendi nagu Hugo. Me usume tõsiselt selle poisi võimetesse ning ta avaldas meile kohe muljet oma iseloomuga, kuigi on 1999. sünniaastaga noormees. Oleme kindlad, et ta suudab täita meeskonnas olulist rolli ning astub meie sinises särgis oma arengus suure sammu edasi.”

www.korvpall24.ee, 26.08.2018  Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Lähiajal mänge ei ole!


Kalender

TOETA NOORI!

BASKET.EE

BBBL

EYBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

Kell on 22:19 ning sa oled hetkel lehel ainuke külastaja
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara