Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Meeskonnad

Mängijad välisklubides

Tulemused

Basket Unites

Lurich Cup

Meiega Meistriks

Rising Stars

EYBL

Girls Trophy

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

    - Uudised

    - Online uudised

TULE TRENNI!

AS KROONPRESS

GEFI

TERVE MAJA

iSport

TARTU LINN

2006 /  2007 /  2008 /  2009 /  2010 /  2011 /  2012 /  2013 /  2014 /  2015 /  2016 /  2017 /  2018 / 
Jaanuar /  Märts /  Aprill /  Mai /  Juuli / 

Erkmaa Korvpallikoolist saab eurokorvpalliakadeemia
To Hohh  Pühapäeva, 1. aprilli viimastel õhtutundidel potsatas Tartus tegutseva Erkmaa Korvpallikooli elektronpostkasti kiri Itaaliast.

Iseenesest ei ole selles midagi erilist, sest aktiivset kirjavahetust peetakse ja töid-tegemisi organiseeritakse sarnasel kombel iga päev niikuinii, aga seekordsel kirjal on tulevikuperspektiive arvestades hindamatu väärtus.

Nimelt tuli Erkmaa KK-le mainitud kirjaga kinnitus, et alates eelolevast sügisest võtab Itaalia Korvpalliliit (Federazione Italiana Pallacanestro - FIP) eestlased oma tiiva alla. Euroopas ainulaadsele ühinemisprotsessile peab veel oma õnnistuse andma Eesti Korvpalliliit. Tartu klubi juhtide kinnitusel on viimane aga puhas formaalsus.

"Oleme optimistlikud, nagu alati. Äsja sai Iisakus teoks idee, millega loodi Reinar Halliku Korvpalliakadeemia ja selle positiivse näite varal oleme veendunud, et ka meie pisike projekt on alaliidule meelepärane. Mis saab olla veel parem, kui arendada laiapõhjaliselt Eesti noortekorvpalli ja teha seda suisa kahe korvpalliliidu koostöös," lausus keegi Erkmaa KK juhtidest.

Viimane uudis tähendab ühtlasi, et rida aastaid paljudele Eesti noorkorvpalluritele hüppelauaks Euroopasse olnud Erkmaa KK saab senisest veelgi vabamad käed Maarjamaa mängijate liigutamisel piiri taha ja nüüdsest ka vastupidi.

"Oleme juba saanud oma parterklubist Borgomaneros kinnituse, et võime kasutada uuel hooajal nende noort tsentrit, 15-aastast ja 209 cm pikka To Hohhi Eesti noorte karika- ja meistrivõistluste mängudes," lisas keegi Erkmaa KK eestvedajatest. "Neil pole pikkade põuda, nagu meil. Vajadusel toovad mere tagant ära ka To Hohhi kaksikvenna, kelle välimuse ja dokumentide vormistamise kallal hetkel töö käib."

Eesti-Itaalia ühisprojekti tulemusena hakkavad kõikide vanuseklasside meeskonnad kandma Eesti ja Itaalia noortesarjade mängudes Erkmaa Korvpallikool / Borgomanero / Pasta-Pitsa-Gelato nime. Itaalia korvpalliliit on lubanud uue nimega klubi loomise järel trükkida ka spetsiaalse partii mänguprotokolle ning kinkida need Eesti kolleegidele.

01.04.2018
ERKMAA KORVPALLIKOOL


  Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Lähiajal mänge ei ole!


Kalender

TOETA NOORI!

BASKET.EE

BBBL

EYBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

Kell on 21:49 ning sa oled hetkel lehel ainuke külastaja
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara