Drellilt taas superesitus, kuid Bambergi meeskondlik jõud sai türklaste vastu otsa

Henri Drell ja Bambergi U18 meeskond lõpetasid Münchenis toimunud Euroliiga noorteturniiri kaotusega, kui 5. koha mängus jäädi 70:101 alla türklaste Istanbuli Darüssafaka eakaaslastele.

Individuaalses plaanis tegi eestlasest tagamängija aga taas suurepärase esituse, kui kogus 32 minutiga 36 punkti (kahesed 7/8, kolmesed 3/7, vabavisked 13/15), 4 blokki, 3 lauapalli, 2 korvisöötu, ühe vaheltlõike, 4 pallikaotust ja 2 viga. Drelli takistamisel tehti vastaste poolt kokku 9 viga. Eestlase kasulikkuse tegur oli 42.

Ükski teine Saksamaa klubi noor kahekohalise punktiskoorini ei küündinud, Türgi klubi edukaim oli kolmikduubli (20 punkti, 11 lauapalli ja 11 söötu) kirja saanud 198 cm pikkune tagamees Mert Akay.

Müncheni turniiri kolmanda koha mängus kohtuvad täna kreeklaste Pireuse Olympiakos ja sakslaste Berliini Alba ning finaalis sakslaste Müncheni Bayern ja hispaanlaste Madridi Real.

Mäletatavasti suutis Bamberg viimases alagrupimängus tänu Drelli supermängule Bayernit võita.

Korvpall24.ee
11.02.2018