Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Meeskonnad

Mängijad välisklubides

Mängukalender

Tulemused

Basket Unites

Lurich Cup

Meiega Meistriks

Rising Stars

EYBL

Girls Trophy

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

    - Uudised

    - Online uudised

TULE TRENNI!

AS KROONPRESS

TARTU LINN

TERVE MAJA

2006 /  2007 /  2008 /  2009 /  2010 /  2011 /  2012 /  2013 /  2014 /  2015 /  2016 /  2017 /  2018 / 
Jaanuar /  Veebruar /  Märts /  Aprill /  Mai /  Juuni /  Juuli /  September /  Oktoober /  Detsember / 

Vinnis stardib U15 Euroopa Noorte Korvpalliliiga

EYBL U15 II divisjon / autor: Ruut Disain  Sel nädalavahetusel tehakse algust Euroopa Noorte Korvpalliliiga (EYBL) U15 mängudega. KA Tallinna Kalevi korraldataval II divisjoni I etapi turniiril Vinni spordikompleksis kohtuvad 2003 a ja nooremate vanuseklassi C-ja D-alagrupi võistkonnad.

C-alagrupp: Georgia 2003, Oslo 2003, TTÜ KK, KA TallinnaKalev
D-alagrupp: Pomerania 2003, Tsmoki Minsk, BC Riga, Ukraina 2003

Treener Rauno Kiuru juhendatav KA Tallinna Kalevi võistkonna avakohtumise vastaseks on reedel, 20.oktoobril kell 11:40 poolakate Pomerani 2003. Sama päeva teine mäng BC Tsmoki-Minskiga peetakse kell 19.

KA Tallinna Kalevi koosseisu kuuluvad mängijad Erkmaa Korvpallikoolist, BC Tallinnast ja Rahvaspordiklubist sPORTKUNDA – Karl Markus Poom, Sander Zirel, Heiki Peterkopf, Danil Mäeorg, Egert Erm, Madis Puu, Paul Jürgens, Kaarel Kiiver, Sten-Eric Käämer, Gregor Kuuba, Karl-Markus Rumjantsev, Markkus Mõttus. Vigastuse tõttu jääb esimese etapi mängudest eemale Rando Roos.

Mängud on jälgitavad online statistika vahendusel: http://www.eybl.lv/new/home.php

reede, 20.oktoober
09:00     BS Riga- Georgia 2003
10:20     Ukraine 2003  - Oslo 2003
11:40     Pomerania 2003 - BA Tallinn Kalev
13:00     BC Tsmoki-Minsk- TTU BS

15:00     Georgia 2003  -  Ukraine 2003
16:20     Oslo 2003  - BS Riga
17:40     TTU BS - Pomerania 2003
19:00     BA Tallinn Kalev - BC Tsmoki-Minsk

laupäev, 21.oktoober   
09:00     Oslo 2003 - BC Tsmoki-Minsk
10:20     Georgia 2003 - Pomerania 2003
11:40     BA Tallinn Kalev -Ukraine 2003
13:00     TTU BS  - BS Riga

15:00     BC Tsmoki-Minsk -Georgia 2003
16:20     Pomerania 2003  - Oslo 2003
17:40     Ukraine 2003  - TTU BS
19:00     BS Riga - BA Tallinn Kalev 

pühapäev, 22.oktoober              
09:00     Oslo 2003  - TTU BS
10:20     Pomerania 2003 - Ukraine 2003
11:40     Georgia 2003 - BA Tallinn Kalev
13:00     BC Tsmoki-Minsk - BS Riga

Erkmaa Korvpallikool
20.10.2017



  Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Lähiajal mänge ei ole!


Kalender

TOETA NOORI!

BASKET.EE

BBBL

EYBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

Kell on 03:23 ning sa oled hetkel lehel ainuke külastaja
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara