2006 /  2007 /  2008 /  2009 /  2010 /  2011 /  2012 /  2013 /  2014 /  2015 /  2016 /  2017 /  2018 /
Jaanuar /  Veebruar /  Märts /  Aprill /  Mai /  Juuni /  Juuli /  September /  Oktoober /  Detsember /

U14 poiste hooaeg on läbi

Erkmaa Korvpallikooli U14 vanuseklassi võistkonnal tuli Eesti meistrivõistluste veerandfinaalis kahel korral tunnistada vastase paremust, mistõttu jäi sel hooajal finaalturniiri uks suletuks.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et poisid tegid arengus sammu edasi ja järjest rohkem suudetakse näidata stabiilset mängu.

Treener Rauno Kiurut jäi enim kripeldama pingelised lõpud ja lisaaja kaotused: „Oleme tegelikult võimelised paremini mängima ning need olukorrad ka enda kasuks pöörama. Siin on parandamise ruumi, rohkem usku endasse ja selget pead“.

Vaatamata sellele võib hooajaga üldiselt rahule jääda. Treener hindab meeskonna hooaega hindega neli miinus: „Eesti karikavõistluste finaalmäng kindlasti meie parimate mängude kirja ei lähe, kuid hõbemedal on siiski tõsisasi ehk täiesti kuivale see hooaeg ei jäänud.“

„Hooaja suurimaks kordaminekuks võib lugeda EYBL U14 sarjas osalemist,“ jätkas ta „sest sealt saadud kvaliteetsed mängud tugevate vastastega ning ka mõned tasavägised mängud favoriitide vastu annavad vajaliku kogemuse ja motivatsiooni edaspidiseks.“

Täname kõiki lapsevanemaid, kes meid aitasid ja kaasa elamas käisid!

09.05.2017