2006 /  2007 /  2008 /  2009 /  2010 /  2011 /  2012 /  2013 /  2014 /  2015 /  2016 /  2017 /  2018 /
Jaanuar /  Veebruar /  Märts /  Aprill /  Mai /  Juuni /  Juuli /  September /  Oktoober /  Detsember /

U14 poisid lõpetavad EYBL-i hooaja
 Sel nädalal tõmmatakse kolmanda etapi mängudega joon alla Euroopa noorte korvpalliliiga (EYBL) U14 vanuseklassi poiste põhiturniirile.

Ventspilsi võõrustamisel nädalalõpul peetava etapi avamäng leiab aset tegelikult juba kolmapäeval, 22. märtsil kell 16.30 Tallinna Tehnikaülikooli spordihoones, kus omavahel kohtuvad Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev ja TTÜ KK.

KA Tallinna Kalev koosseisus astuvad platsile valdavalt Erkmaa Korvpallikooli noormängijad: Gregor Kuuba, Sten-Eric Käämer, Paul Jürgens, Karl Markus Poom, Rando Roos, Kaarel Kiiver, Markkus Mõttus ja Karl-Markus Rumjantsev. Samuti aitab meeskonda Rakvere SK kasvandik Kristjan Kroos.

Juba neljapäeval, 23. märtsil võtab meeskond ette teekonna Läti sadamalinna Ventspilsi, kus samal õhtul kell 20 kohtutakse Vilniuse SKM-i eakaaslastega Leedust.

Etapi kolmes viimases matšis astuvad KA Tallinna Kalevile vastu reedel, 24. märtsil kell 10 Gdanski Pomerania Poolast ja kell 16 Minski RGUAR Valgevenest ning laupäeval, 25. märtsil kell 9 Arvydas Sabonise korvpallikool Leedust.

Enne nimetatud kohtumisi asetseb treener Rauno Kiuru juhendatav KA Tallinna Kalev A-alagrupi 17 meeskonna hulgas nelja võidu ja kuue kaotusega 10. kohal.

22.03.2017
ERKMAA KORVPALLIKOOL

BS Jugla
U15 KA Tallinna Kalev(Erkmaa KK)