USA üliõpilasmeistriks krooniti North Carolina
USA üliõpilasmeistriks korvpallis tuli kuuendat korda North Carolina, kes alistas seekordses finaalis tulemusega 73:65 (32:35) poolfinaalis Maik-Kalev Kotsari meeskonna South Carolina konkurentsist lülitanud Gonzaga ülikooli.

Võitjate parim korvikütt oli 22 silma ja kuue resultatiivse sööduga Joey Berry. Justin Jackson korjas 16 ja Isaiah Hicks 13 punkti. Kennedy Meeks haaras kümme lauapalli. Gonzaga ridades viskas Nigel Williams-Goss 15 ja Josh Perkins 13 silma.

North Carolina korvpallurid on varem USA üliõpilasmeistriks tulnud ka 1957., 1982., 1993., 2005. ja 2009. aastal. Gonzaga jõudis finaali esmakordselt. Mullu võitis meistritiitli Villanova ülikool.

SPORT.ERR.EE

Audentese SK