2006 /  2007 /  2008 /  2009 /  2010 /  2011 /  2012 /  2013 /  2014 /  2015 /  2016 /  2017 /  2018 /
Jaanuar /  Veebruar /  Märts /  Aprill /  Mai /  Juuni /  Juuli /  September /  Oktoober /  Detsember /

U14 meeskond osaleb EYBL II etapil Tallinnas

Euroopa Noorte Korvpalliliigas (EYBL) kuni 14-aastastevanuseklassis võistlev treener Rauno Kiuru juhendatav peamiselt Erkmaa Korvpallikooli kasvandikest koosnev KA Tallinna Kalev meeskond võttis täna hommikulette teekonna Tallinnasse, kus eeloleval nädalalõpul peetakse võistlussarjateise etapi mängud.

Novembris Riias toimunud avaetapil  viiest mängust kolm võitu kogunud tartlasi ootavadreedest pühapäevani ees tugevad korvpallimatšid.  Siili Pallimängude Majas toimuval turniiril läheb KA Tallinna Kalev kokku kolme Moskva korvpallikooliga – kuulsa jaajaloolise CSKA, BC Dynamo ja BC Runaga. Lisaks kohtutakse EYBLi sarjas edukalt mänginud itaallaste Stellazzurra Basketball Academy ning  Gruusia esindusega.

EYBL-i U14 vanuseklassi avaetapi järel on KA Tallinna Kalev alagrupis16 meeskonna seas kuuendal kohal. Tihedas konkurentsis juhivad tabelitkaotuseta Stellazzurra Basketball Academy, A.Sabonis BCja Vilniuse SKM.

Teist 16-liikmelises alagrupis on liidrid samuti viievõiduga viiest mängust leedulaste BS Klaipeda ja Vilniuse SKM-AVIVA ning BS Adaži Lätist.

KA Tallinna Kalev mängud EYBL-i U14 vanuseklassi II etapil:

reede, 27.01
kell 12.30 KA Tallinna Kalev - BC Dynamo -
kell 18.30 BS CSKA- KA Tallinna Kalev

laupäev,28.01
kell 10.00 KA Tallinna Kalev - Georgia 2003
kell 17.00BC Runa - KA Tallinna Kalev

pühapäev,29.01
kell 11.30 Stellazzurra Basketball Academy - KA Tallinna Kalev

Mängud onjälgitavad online statistika kaudu www.eybl.lvlehel.

27.01.2017