2005 /  2006 /  2007 /  2008 /  2009 /  2010 /  2011 /  2012 /  2013 /  2014 /  2015 /  2016 /  2017 /  2018 /  2019 /
Jaanuar /  Veebruar /  Märts /  Aprill /  Mai /  Juuli /  August /  Oktoober /  Detsember /

Eesti noorkorvpallur siirdus Euroliiga klubi juurde

Täna lahkus Prantsusmaa suunal suvel Eesti U16 korvpallikoondise EM-il B-divisjoni võiduni aidanud Matthias Tass. 208 cm pikkune noormees sõlmis Euroliiga klubiga Limoges CSP 4-aastase lepingu, jätkates sportlasteed prantslaste juures.

Kolm nädalat tagasi käis Tass Limoges´is testimisel ja pärast seda pikka juttu polnud. Leping pandi lauale ning noormees otsustas vanemate toel pakkumise vastu võtta.

"Kohapealsed olud jätsid väga hea mulje. Elamine, kool ja treeningtingimused olid kõik suurepärased," kirjeldas noormees nähtut.

Matthias Tassi vastu tundsid huvi ka Itaalia ja Hispaania meistrisarja klubid, kuid valik langes Limogesi ja Prantsusmaa kasuks. Tänavu kevadel tunnistati Tass U16 vanuses Eesti parimaks mängijaks.

6.10.2015
Ivar Jurtšenko, Delfi Sport