Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Meeskonnad

Mängijad välisklubides

Mängukalender

    - 2010/2011

    - 2011/2012

    - 2013/2014

    - 2014/2015

Tulemused

Basket Unites

Lurich Cup

Meiega Meistriks

Rising Stars

EYBL

Girls Trophy

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

TULE TRENNI!

AS KROONPRESS

TARTU LINN

TERVE MAJA

Lühend  Võistlus  Sünniaasta 
MV II L Meeste II liiga, Erkmaa KK mängib Sõbra Kinnisvara nime all
MV U18    Eesti meistrivõistlused U18  1997. ja hiljem
MV U16 Eesti meistrivõistlused U16 1999. ja hiljem 
MV mini Eesti meistrivõistlused mini   2003. ja hiljem 
KV U18  Eesti karikavõistlused U18 1997. ja hiljem
2004L  Eesti meistrivõistlused 2004 liiga   2004. ja hiljem 
BBBL  Baltic Boys Basketball League  2003. ja hiljem 
Turniir  Erinevad turniirid, kus meie meeskonnad osalevad
BU  Erkmaa KK poolt korraldatav "Basket Unites"
MM  Erkmaa KK poolt korraldatav "Meiega Meistriks"  
RS  Erkmaa KK poolt korraldatav "Rising Stars"

2014/2015 HOOAJA MÄNGUKALENDER

Liiga  Aeg  Kodu  Võõras  Koht  Tulemus 
            
  MAI        
         
Tur U12  25.05      Brüssel    
Tur U12  24.05      Brüssel    
Tur U12  24.05 13:30  Terlanen(BEL) Erkmaa KK  Brüssel   
Tur U12  24.05 11:30  Erkmaa KK  Roseto (ITA)  Brüssel    
Tur U12  23.05 16:30  Erkmaa KK  Boulogne(FRA) Brüssel    
Tur U12  23.05 13:00  Istanbul  Erkmaa KK  Brüssel    
Tur U12  23.05 11:00  BCS Brüssel Erkmaa KK  Brüssel   
MV U12 F 03.05 13:00  Erkmaa KK  BC Tarvas  Pärnu SH   40:42 4.
MV U12 F 02.05 16:00 Erkmaa KK  Salva/Rock  Pärnu SH   36:67
MV U12 F 02.05 11:30 Erkmaa KK  Audentese SK  Pärnu SH    72:62
           
  APRILL        
MV U18  30.04 20:00  Erkmaa KK  BC Tarvas  Turu SH   74:65
MV U16  21.04 17:15  Erkmaa KK  Keila KK  Turu SH   69:80
MVU18 vf 19.04 17:30  Erkmaa KK  KK Hito/Jõhvi Turu SH   63:97
MVU18 vf 17.04 18:00  KK Hito/Jõhvi Erkmaa KK  Jõhvi SH   87:83
MVU18po 15.04 18:00  Valga KK  Erkmaa KK  Kuldre Kool   43:110
MVU16po 13.04 17:30  KK Viimsi  Erkmaa KK  Viimsi Kool   77:63
MV U12  11.04 14:00  BC Kalev  Erkmaa KK  Rkv Rahu H    45:33
MV U12  11.04 11:20  Erkmaa KK  TTÜ SK  Rkv Rahu H   55:46
MVU18po 09.04 20:00  Erkmaa KK  Valga KK  Turu tn SH   88:37
MV U12  09.04 17:15  Salva/Rock  Erkmaa KK  TÜ SH   61:51
MVU16po 09.04 17:00  Erkmaa KK  KK Viimsi  A.LeCoq SM   49:79
TurnU18  04.04 20:30  Toulouse  Erkmaa KK  Sabadell   42:39 3.
TurnU18  03.04 18:30  Erkmaa KK  St.Feliuenc  Sabadell   37:36
TurnU18  03.04 16:30  Erkmaa KK  Cornella CB Sabadell   43:51
TurnU18  03.04 11:30  Sabadell BC  Erkmaa KK  Sabadell  38:56
MV U18  01.04 17:30  Virumaa PK  Erkmaa KK  V-Maarja SH   61:54 
           
  MÄRTS        
MV U16  31.03 17:15  Erkmaa KK  Virumaa PK  Turu SH IV    57:83
MV U16  22.03 17:15  Erkmaa KK  Kesklinna KK  Turu SH IV    64:78
MV mini   21.03 14:20  Erkmaa KK  BC Kalev/Star A.LeCoq SM   70.42
MV mini  21.03 10:20 Erkmaa KK  Audentese SK A.LeCoq SM   67:72
MV mini  20.03 14:40 Erkmaa KK  Haaberst SK  A.LeCoq SM   81:21
MV U18  18.03 18:45  Erkmaa KK  KK Hito  Tur SH IV   91:75
BBBL U12 15.03 10:00  Erkmaa KK TTÜ SK  TÜ SH   36.57
BBBL U12 14.03 18:00 Erkmaa KK  Rakvere SK  TÜ SH   49:43
BBBL U12 14.03 13:30 Salva/Rock   Erkmaa KK  TÜ SH   44:43
MV U18  15.03 13:00  Salva/Rock  Erkmaa KK  TÜ SH   63:75
MV U16  10.03 17:15  Erkmaa KK  Salva/Rock  Turu SH IV   0:20
MV U16  08.03 12:00  Rapla KK  Erkmaa KK  Rapla SH   70:28
MV U18  03.03 17:15  Erkmaa KK  Audentese SK Turu SH IV   52:79
MV U16  01.03 17:00  SK Rim  Erkmaa KK  Õismäe SH   94:66
MV U16  01.03 12:00 KK Viimsi  Erkmaa KK  Viimsi K   84:49
           
  VEEBRUAR        
MV U16   28.02 19:30 Audentese SK Erkmaa KK  Tln   96:60
MV II L  27.02 20:00  Sõbra KV  Valga KÕK  Turu SH IV   73:88
MV U12  22.02 16:30  Orissaare  Erkmaa KK  Pärnu KaluriH  21:91
MV U12  22.02 14:00  Keila KK  Erkmaa KK  Pärnu KaluriH  36:35
MV U12  22.02 11:30  KK Pärnu  Erkmaa KK  Pärnu KaluriH  4:105
MV U16   18.02 15:20  KK Paulus  Erkmaa KK  Uulu SH   86:88
MV U18   17.02 17:15  Erkmaa KK  KA Tln Kalev  Turu SH IV   84:68
MakroL F  15.02 14:40 Erkmaa KK  KK Hito  Rakvere   67:45 7.
MakroL F  15.02 10:00 Erkmaa KK  Rapla KK  Rakvere RH   51:54
MakroL F  14.02 14:20 Erkmaa KK  SK Rim  Rahu Hall   53:63
MV II L  13.02 19:00  Torma Sport  Sõbra KV   Torma SH   114:66
MV U16  12.02 18:45  Virumaa PK  Erkmaa KK   Rakvere SH   86:55
MV U16  10.02 17:15  Erkmaa KK  Rapla KK  Turu SH IV   40:90
MV II L  09.02 18.45  Trt Terminaal Sõbra KV  Maaülik. SH   75:59
MakroL  08.02 15:00  KK Hito  Erkmaa KK  Jõhvi SH   37:58
MakroL  08.02 12:00  BC Tarvas  Erkmaa KK  Jõhvi SH   45:34
MV U16  08.02 17:15  Erkmaa KK SK Rim  Turu SH IV  58:88
MV II L   06.02 19:00  TÜ/Rock III  Sõbra KV  TÜ SH   96:56
MakroL  01.02 15:20  Rapla KK  Erkmaa KK  Rapla KK   42:60
MV U18   01.02 15:00  Haljala  Erkmaa KK  Rkv Rahu H    83:66
MakroL  01.02 12:20  Keila KK  Erkmaa KK  Rapla SH   29:70
MV U18  01.02 11:00  Rakvere SK  Erkmaa KK  Rkv Rahu H   85:82
           
  JAANUAR        
MV II L  28.01 20:15  EMÜ SK  Sõbra KV  Maaülik. SH  86:60
MV U16 27.01 17:00 Salva/Rock Erkmaa KK  TÜ SH   116:47
MV U18  25.01 17:15  Erkmaa KK  Rapla KK  Turu SH IV   89:71
MakroL  25.01 14:00  Erkmaa KK  Audentese SK A.LeCoq SM   53:40
MakroL  25.01 12:00  Erkmaa KK  SK Rim  A.LeCoq SM   59:45
MV U18  24.01 13:00  KK Hito  Erkmaa KK  Jõhvi SH  110:65
MV U16   18.01 17:15  Erkmaa KK  KK Viimsi Turu SH IV    87:52
MV II L  16.01 20:00  Sõbra KV  Valga KÕK  Turu SH IV   78:91
MV U16  13.01 17:15  Erkmaa KK  Audentse SK Turu SH IV    51:62
MV U18  11.01 17:15  Erkmaa KK  KK Pärnu  Turu SH IV    81:69
MV U18  08.01 20:00  Erkmaa KK  BC Tarvas  Turu SH IV    96:68
Sõpr.U11 08.01 15:10  Erkmaa KK  Dzers.Orbita  Vinni   08:46
Sõpr.U12 08.01 14:00  Erkmaa KK  Dzers.Orbita  Vinni   32:61
           
  DETSEMBER        
BBBLU12 22.12 11:30 Saule (LIT)  Erkmaa KK  Vinni SK    46:41
BBBLU12 21.12 17:30 Erkmaa KK  BS Riga  Vinni SK    49:28
BBBLU12 21.12 12:15 Erkmaa KK  ASKA (LIT)  Vinni SK   50:28
MV II L  20.12 16:00  Torma Sport  Sõbra KV  Torma   93:58
MV II L  15.12 18:30  T.Terminaal Sõbra KV EMÜ SH   77:79
MV U18  14.12 16:00  Audentese SK Erkmaa KK  AudenteseSH  113:59
MV U18  14.12 12:00 KA Tln Kalev Erkmaa KK  Õismäe SM   45:59
MiniLU12  07.12 12:45  Erkmaa KK   KK Viimsi II  Rkv Rahu H   100:10
MiniLU12  07.12 10:00  Erkmaa KK   KK Viimsi I  Rkv Rahu H   103:19
MiniLU12  06.12 14:30 Erkmaa KK  T.Soku II  Rakvere SH  129:8
MiniLU12  06.12 11:00 Erkmaa KK  T.Soku KK I  Rakvere SH  117:16
           
  NOVEMBER        
MV U16  29.11 13:00 Erkmaa KK  SK Vesse Turu SH IV  84:73
MV U16  29.11 11:30 Erkmaa KK  KK Paulus Turu SH IV   74:67
MV II L  28.11 20:00 Sõbra KV  TÜ/Rock  Turu SH IV   68:85
MakroL   26.11 18:15  Erkmaa KK  Salva/Rock I  ALecoq SM   57:30
MiniLU12 23.11 16:00  Erkmaa KK  SK Känguru  Vastse-Kuus.   103:18
MiniLU12 23.11 14:45  Erkmaa KK  Rakvere SKII Vastse-Kuus.  70:17
MiniLU12 23.11 12:15  Erkmaa KK  Rakvere SK I Vastse-Kuus.   45:51
MV II L  20.11 20:15 EMÜ  Sõbra KV  EMÜ SH   100:57
MakroL   19.11 18:15  Erkmaa KK  Salva/Rock II ALecoq SM   107:9
MV U18  15.11 18:30 Keila KK  Erkmaa KK  Pärnu Kaluri  48:74
MakroL   15.11 15:00  Viljandi SK  Erkmaa KK  Paide SH   16:101
MV U18  15.11 12:30 SK Vesse  Erkmaa KK  Pärnu Kaluri  42:88
MakroL   15.11 12:00  Paide KK 7  Erkmaa KK  Paide SH   4:84
MakroL   14.11 15:00  Tartu PK II  Erkmaa KK  Turu SH IV  22:65
MakroL  14.11 14:00  Tartu PK I  Erkmaa KK  Turu SH IV  22:55
MV U18  10.11 17:15  KK Pärnu  Erkmaa KK  Pärnu SH   87:68
MV U16  09.11 13:10 Erkmaa KK  KesklinnaKK  K.Saksa G  58:67
MV U16 08.11 16:40 Erkmaa KK  KA Tln Kalev K.Saksa G  108:24
MV U16  08.11 12:40 Haabersti SK Erkmaa KK  K.Saksa G  57:80
MV II L  07.11 19:30 Valga KÕK  Sõbra KV  Valga   77:100
MV U18  02.11 16:00  Erkmaa KK  Salva/Rock  Turu SH IV   69:75
BBBLU12 02.11 12:45  Nevskije Z.  Erkmaa KK  Adaži   34:35
BBBLU12 02.11 09:00  Erkmaa KK  Adaži  Adaži    31:51
MV U18  01.11 17:30  Erkmaa KK  Virumaa PK  Turu SH IV   78:69
BBBLU12 01.11 17:30  Erkmaa KK  Keizarmežs  Adaži    31:50
BBBLU12 01.11 12:30  Erkmaa KK  Jugla  Adaži   27:31
MV U18  01.11 12:00  Erkmaa KK  BC Tarvas  Turu SH IV  66:51
      
  OKTOOBER        
MV II L  31.10 20:00  Sõbra KV  Torma Sport  Turu SH IV  40:97
Sõpr.U12 30.10 15:45  Salva/Rock  Erkmaa KK  TÜ SH   50:50
MV II L  24.10 20:00 Sõbra KV  T.Terminaal Turu SH IV  73:80
MV U16  19.10 15:00  Erkmaa KK  Valga/Kuldre Kuldre Kool 107:50 
MV U16  19.10 13:00  Parksepa SK Erkmaa KK  Kuldre Kool  29:115
MV II L  17.10 19:00 TÜ/Rock  Erkmaa KK  TÜ SH   73:48
Sõpr.U12 14.10 17:15  Erkmaa KK  Parksepa SK  Turu SH IV  53:17
MV U18  12.10 13:00  Erkmaa KK  KA Tln Kalev  Rkv Rahu H  92:67
MV U18  11.10 17:00  Kalev/Cramo Erkmaa KK  Rkv Rahu H  30:111
MV U18  11.10 11:00  Erkmaa KK  Haabersti SK Rkv Rahu H  79:62
MV II L  03.10 20:00  Sõbra KV  EMÜ Spordik. Turu SH IV   64:86
      
  SEPTEMBER        
TurnU16 28.09 12:00  Parksepa SK  Erkmaa KK  Parksepa   28:48 1.
TurnU16 28.09 09:00  Kunda RSK  Erkmaa KK  Parksepa    26:48
TurnU16 27.09 14:00 Erkmaa KK  Aluksne SK  Parksepa    30.27
TurnU16 26.09 16:00  Erkmaa KK  Lähte SK  Parksepa    67:28
BU U12  14.09 11:00  Rakvere SK  Erkmaa KK  Vinni SH   56:58 3.
BU U12  13.09 16:30  Erkmaa KK  Sigulda KK  Vinni SH    55:28
BU U12  13.09 13:00  Sillamäe SK  Erkmaa KK  Vinni SH    37:47
BU U12  12.09 19:30  Erkmaa KK  TTÜ SK  Vinni SH    35:49
BU U12  12.09 13:30  Erkmaa KK  Salva/Rock Vinni SH    45:47
BU U18  07.09 11:30  Erkmaa KK KA Tln Kalev  Vinni SH   49:43 3.
BU U18  06.09 16:00  Rkv Tarvas  Erkmaa KK  Vinni SH   38:45
BU U18  06.09 11:30  AudenteseSK Erkmaa KK   Vinni SH   56:50
BU U18  05.09 19:30  KK Viimsi  Erkmaa KK  Vinni SH   42:52
BU U18  05.09 15:00  Erkmaa KK   KK Pärnu  Vinni SH   34:58

 



  Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Lähiajal mänge ei ole!


Kalender

TOETA NOORI!

BASKET.EE

BBBL

EYBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

Kell on 08:52 ning sa oled hetkel lehel ainuke külastaja
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara