Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Meeskonnad

Mängijad välisklubides

Mängukalender

    - 2010/2011

    - 2011/2012

    - 2013/2014

    - 2014/2015

Tulemused

Basket Unites

Lurich Cup

Meiega Meistriks

Rising Stars

EYBL

Girls Trophy

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

TULE TRENNI!

AS KROONPRESS

GEFI

TARTU LINN

TERVE MAJA

Lühend  Võistlus  Sünniaasta 
EMV A1.l   Eesti meistrivõistlused A-klass esiliiga    1995. ja hiljem
EMV Be Eesti meistrivõistlused B-klass eliit  1998. ja hiljem 
EMV B1.l  Eesti meistrivõistlused B-klass esiliiga  1998. ja hiljem 
EKV B  Eesti karikavõistlused B-klass  1998. ja hiljem
EMV C1e Eesti meistrivõistlused C1-klass eliit  2000. ja hiljem
2003L  Eesti meistrivõistlused 2003 liiga  2003. ja hiljem 
2004L  Eesti meistrivõistlused 2004 liiga   2004. ja hiljem 
Turniir  Erinevad turniirid kus meie meeskonnad osalevad
BU  Erkmaa KK poolt korraldatav "Basket Unites"
MM  Erkmaa KK poolt korraldatav "Meiega Meistriks"  
RS  Erkmaa KK poolt korraldatav "Rising Stars"

2013/2014 HOOAJA MÄNGUKALENDER

Liiga  Aeg  Kodu  Võõras  Koht  Tulemus 
  MAI        
Turniir03  01.06 12:00 Erkmaa KK   BC Kalev  Õismäe SH   53:21 2.
Turniir03  31.05 15:00 Erkmaa KK   Ruijena I  Õismäe SH   50:37
Turniir03  31.05 12:00 Erkmaa KK   Ruijena II  Õismäe SH   75:6
Turniir03  30.05 15:00  Erkmaa KK   TTÜ SK  Õismäe SH   33:35
Turniir03  30.05 12:00  Erkmaa KK   BC Star  Õismäe SH   38:22
Turniir04  25.05 12:00  Erkmaa KK   MaSu  Rakvere   28:29 2.
Turniir98 25.05 10:00 Erkmaa KK-2 KTP  V-Pajusti G  35:20
Turniir04  24.05 15:00 Erkmaa KK  PäLuLu  Rakvere   31:25
Turniir98  24.05 17:00 Erkmaa KK-2  BC Tarvas II  V-Pajusti G  18:60
Turniir04  24.05 13:00  Erkmaa KK  Hel.Panterit  Rakvere   22:40
Turniir98  24.05 12:00  Erkmaa KK-2  Hel.PuHu  V-Pajusti G  47:43
Turniir98  23.05 20:00  Erkmaa KK-2  LoKoKo  V-Pajusti G  28:31
Turniir04  23.05 17:00 Erkmaa KK  BC Tarvas Rakvere   39:17
Turniir98  23.05 15:00  Erkmaa KK-2   Lahti NMKY  V-Pajusti G  12:40
EMV C1 F 11.05  Erkmaa KK  SK Rim  Pärnu SH   49:81 2.
EMV C1 F  10.05  Erkmaa KK  Salva/Rock  Pärnu SH   68:53
EMV B F   09.05  Erkmaa KK Virumaa PK  Pärnu SH   75:65 1.
EMV B F  08.05 18:00  Erkmaa KK  KK Viimsi  Pärnu SH   81:78
EMV C1vf  06.05 17:15 Erkmaa KK  Keila KK  Turu SH   93:67
EMV C1vf 05.05 17:40 Keila KK  Erkmaa KK  Keila   86:79
2004L F  04.05 16:10 Erkmaa KK  Rapla KK  Õismäe SH   44:42 1.
2004L F  04.05 11:40 Erkmaa KK Audentes SK  Õismäe SH   35:21
           
  APRILL        
EMV C1vf 29.04 17:15  Erkmaa KK  Keila KK  Turu SH   98:82
EMV C1e  20.04 16:00  Erkmaa KK  BC Tarvas  Turu SH   43:41
Turniir97  20.04 13:30  Tln Kalev  Erkmaa KK  Turu SH    66:33 2.
EMV C1e  20.04 13:00  Erkmaa KK  SK Rim  Turu SH   36:57
Turniir97 19.04 14:00  Erkmaa KK Parksepa SK  Turu SH   45:63
Turniir97 18.04 19:00  Tartu Kalev  Erkmaa KK  Turu SH   33:70
Turniir97 18.04 17:00  Erkmaa KK  Haapsalu SK Turu SH   77:35
EMV Be  13.04 12:30  Erkmaa KK  Salva/Rock  Turu SH   90:67
EMV Be 12.04 15:30  Erkmaa KK  Audentese SK Turu SH   75:41
EMV Be  12.04 11:00  Erkmaa KK  Virumaa PK  Turu SH   80:66
2004L   06.04 15:15  KK Viimsi  ErkmaaKK 04 TÜ SH    30:60
2004L   06.04 13:30  Rakvere SK I  ErkmaaKK 04 TÜ SH    31:51
2004L  06.04 10:30  Rakvere SK II  ErkmaaKK 04 TÜ SH    32:45
Sõpr.m.  02.04 14:30  Salva/Rock  ErkmaaKK 05 TÜ SH   30:37
      
  MÄRTS  
EMV Be  23.03 12:00  Salva/Rock  Erkmaa KK  TÜ SH   66:72
EMV Be  22.03 18:00  Virumaa PK  Erkmaa KK  TÜ SH   74:54
EMV Be  22.03 13:30  Erkmaa KK Audentese SK TÜ SH   78:63
EMV C1e  11.03 17:15 Erkmaa KK  Salva/Rock  Turu SH   60:78
EMV C1e  09.03 15:00  Erkmaa KK  Rakvere SK  Õismäe SH   76:69
EMV C1e  09.03 12:00  BC Rim  Erkmaa KK  Õismäe SH   84:59
EMV B1.l  02.03 14:00  ErkmaaKK-2  sPORTKUNDA  Sõmeru   48.46
EMV B1.l  02.03 11:00  Rakvere SK II  Erkmaa KK-2  Sõmeru   67:57
EMV C1e 01.03 16:30  BC Reaal  Erkmaa KK   TÜ SH   58:92
EMV C1e 01.03 13:30  Erkmaa KK  KK Viimsi  TÜ SH   81:56
      
 VEEBRUAR     
EMV C1e  25.02 17:00  BC Kalev  Erkmaa KK  Siili PM   78:81
2003L F   23.02 13:30  Salva/Rock I  Erkmaa KK  TÜ SH   33:37 3.
2003L F  22.02 17:20  Erkmaa KK  Rakvere SK I  TÜ SH   44:50
2003L F  22.02 13:50 Erkmaa KK  SK Altius  TÜ SH   47:35
2004L  21.02 15:15  Palliklubi II  Erkmaa KK  Turu SH   11:66
2004L  21.02 14:15  Palliklubi I  Erkmaa KK 

Turu SH 

 16:84
EMV Be  19.02 18:30  Erkmaa KK  Rakvere SK Rahu H Rkv  88:53
EMV Be  18.02 18:30 Erkmaa KK  Virumaa PK  Rahu H Rkv  67:79
EMV B1.l 16.02 14:30  Erkmaa KK-2  Rakvere SK II TÜ SH   54:76
EMV A1.L 16.02 12:00 Erkmaa KK  sPORTKUNDA  Turu tn SH   77:73
EMV B1.l 16.02 11:30  Erkmaa KK-2  sPORTKUNDA  TÜ SH   55:68
2003 L  14.02 15:45 BC Star  Erkmaa KK  Liivalaia G   33:38
2003 L  14.02 14:30 TTÜ SK  Erkmaa KK  Liivalaia G   42:27
EMV C1e 11.02 17:15  Erkmaa KK  Salva/Rock  Turu SH   50:74
EMV A1.l 09.02 18:00  Erkmaa KK  Narva SK  Turu SH   100:43
EMV A1.l 09.02 12:00  Erkmaa KK  KK Hito  Turu SH   105:57
EMV C1e 08.02 16:30  Erkmaa KK  Rapla KK  Rapla SH   46:39
EMV C1e 08.02 12:30  KK Paulus  Erkmaa KK Rapla SH   59:87
EMV C1e 07.02 15:30  SK Rim   Erkmaa KK  Õismäe SM  58:63
2004L  06.02 15:30  Salva/Rock  Erkmaa KK  TÜ SH   20:65
SM 2003 05.02 16:00 Parksepa SK  Erkmaa KK  Parksepa   31:139
EMV B1.l 02.02 16:30  ErkmaaKK II Parksepa SK  TÜ SH   89:47
EMV B1.l 02.02 12:00  Räpina SK  ErkmaaKK II TÜ SH   52:84
EMV Be  01.02 16:30 Keila KK  Erkmaa KK  TÜ SH   25:109
EMV Be 01.02 12:00 KA Tln Kalev  Erkmaa KK  TÜ SH   51:96
      
 JAANUAR     
RS1999  26.01 11:00 Erkmaa KK  Keizarmeržs  Vinni SH   51:42 3.
RS1999  25.01 14:30 Rakvere SK  Erkmaa KK  Vinni SH   72:50
RS1999  25.01 11:30  Helsinki MaSu Erkmaa KK  Vinni SH   32:44
RS1999  24.01 17:30  Erkmaa KK  Noginsk SDYS Vinni SH   113:11
RS1999  24.01 13:00  Erkmaa KK  KK Viimsi  Vinni SH   78:50
EMV A1.l 20.01 19:00  Räpina SK  Erkmaa KK  Räpina   55:98
EMV B1.l 12.01 17:00  Erkmaa KKII  Salva/Rock II  Turu SH   64:67
EMV Be  10.01 18.30  KK Rapla  Erkmaa KK  Rapla SH   46:123
2003L  10.01 17:00  KK Rapla  Erkmaa KK  Rapla SH   43:76
EMV Be  07.01 19:00  KK Hito  Erkmaa KK  Jõhvi SH   47:96
      
  DETSEMBER    
EMV C1e 23.12 15:00 Erkmaa KK BC Reaal  Viimsi Kool  75:63
EMV C1e 23.12 12:00  Erkmaa KK KK Viimsi  Viimsi Kool  84:68
EKV B F  20.12 18:15  Erkmaa KK  Audentes SK  TÜ SH   63:74 2.
EMV C1e 17.12 17:15 Keila KK  Erkmaa KK Turu SH   70:93
EMV B1.l 15.12 13:00  Valga KK  ErkmaaKK II Kuldre   31:60
EMV B1.l 15.12 11:00  Viljandi SK ErkmaaKK II Kuldre   62:70
SM 2003 15.12  9:30  Erkmaa KK  Espo Honka   EMÜ   65:25
EMV Be  14.12 12:00 Salva/Rock  Erkmaa KK  TÜ SH   66:59
SM 2003 14.12  9:00  Erkmaa KK  Espo Honka   TÜ SH    55:43
SM 2003 13.12 15:00  Erkmaa KK  Espo Honka  EMÜ   83:18
EKV B PF 12.12 20:00  Erkmaa KK  Salva/Rock  Turu SH   78:63
EMV A1.l 08.12 15:30  Erkmaa KK  Viljandi SK  Räpina   72:47
EMV A1.l 08.12 12:00  Erkmaa KK  sPORTKUNDA  Räpina   76:40
EMV Be  07.12 17:30 Erkmaa KK  Audentes SK Turu SH   97:39
EMV Be  07.12 11:30  KK Viimsi  Erkmaa KK  Turu SH   73:93
EMV C1e 07.12 10:00 Erkmaa KK  Rakvere SK  Turu SH   62:75
      
  NOVEMBER    
EMV Be  30.11 15:30 Virumaa PK   Erkmaa KK  TÜ SH   65:73
EMV Be  30.11 12:30 Erkmaa KK  Rakvere SK  TÜ SH  84:76
EMV A1.l 24.11 15:00  Erkmaa KK  Narva SK  Narva   62:68
EMV A1.l 24.11 12:00  Erkmaa KK  KK Hito  Narva   58:52
2003L  23.11 15:00 Erkmaa KK  Audentes SK  Rkv RahuH  59:18
2003L  23.11 12:30 Erkmaa KK  Rakvere SK 2  Rkv RahuH  82:20
2003L  23.11 11:15  Erkmaa KK  Rakvere SK 3  Rkv RahuH  75:13
EMV Be  17.11 17:00  Keila KK  Erkmaa KK  Keila Kool  43:69
EMV B1.l 17.11 16.30 Parksepa SK ErkmaaKK II Räpina   59:100
EMV B1.l 17.11 13:30 ErkmaaKK II Räpina SK Räpina   93:42
EMV Be  17.11 12:30  Erkmaa KK  KK Tallinn  Keila Kool   95:81
Turniir00 10.11 13:00 Erkmaa KK  BS Trinta  Viimsi   48:471.
EMV A1.l 09.11 16:15  Erkmaa KK  Viljandi SK  Turu SH   78:53
Turniir00 09.11 14:40  Erkmaa KK  BSKeizarmezs Viimsi AlgK  44:63
EMV A1.l 09.11 12:30  Räpina SK  Erkmaa KK  Turu SH   58:79
Turniir00 09.11 12:00 KK Viimsi  Erkmaa KK  Viimsi AlgK  37:58
Turniir00 08.11 18:40 BS Trinta 2  Erkmaa KK  Viimsi Kool  41:58
Turniir00 08.11 14:40  St-Peter.VO  Erkmaa KK  Viimsi AlgK  47:57
EKV B  07.11 16:00  sPORTKUNDA Erkmaa KK  Kunda SH   38:93
EMV C1e 06.11 18:45 Salva/Rock  Erkmaa KK  TÜ SH    69:70
EMV Be  02.11 17:30  Rapla KK  Erkmaa KK  Turu SH   43:116
EMV Be  02.11 12:00  Erkmaa KK  KK Hito  Turu SH   91:73
      
  OKTOOBER    
EMV B1.l 19.10 14:00  Salva/Rock II Erkmaa KK II TÜ SH   73:60
EMV A1.l 19.10 16:00  Sal/Rock III Erkmaa KK  Ülenurme   76:73
EMV A1.l 19.10 12:30  Sal/Rock IV  Erkmaa KK  Ülenurme   59:84
EMV C1e 19.10 15:30  Rapla KK   Erkmaa KK  TÜ SH   62:49 
EMV C1e 19.10 12:30  Erkmaa KK KK Paulus  TÜ SH   79:67 
EMV B1.l 13.10 16:00  ErkmaaKKII Viljandi SK  Turu SH   71:40
EMV B1.l 13.10 11:00  Valga KK  ErkmaaKK II Turu SH   42:76
EMV Be  10.10 20:00  Erkmaa KK  Salva/Rock  Turu SH   75:47
EMV C1e 05.10 17:30  SK Rim  Erkmaa KK Turu SH   62:74
EMV C1e 05.10 12:00 Erkmaa KK BC Kalev  Turu SH   80:74
EMV A1.l 03.10 19:45  Erkmaa KK  Tartu Kalev Turu SH   55:61
      
  SEPTEMBER    
EMV C1e 29.09 15:00  Keila KK  Erkmaa KK RakvereSH  51:65
EMV C1e 29.09 12:00  Rakvere SK  Erkmaa KK RakvereSH  69:86
EMV Be  28.09 18:00  Erkmaa KK  Audentes SK Audentes   94:48
EMV Be  28.09 13:30  KK Viimsi  Erkmaa KK  Audentes    49:107
           



  Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Lähiajal mänge ei ole!


Kalender

TOETA NOORI!

BASKET.EE

BBBL

EYBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

Kell on 21:43 ning sa oled hetkel lehel ainuke külastaja
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara