- uudised

- arhiiv

2009 /  2010 /  2011 /
Aprill /  Mai /

MM-i kolmas päev: võidukarikas viidi Peterburi

Pühapäeval lõppes Tartus rahvusvaheline viies noorte korvpalliturniir "Meiega meistriks", mille finaalis kohtusid korraldajate Erkmaa Korvpallikool ja Peterburi NAB. Esikoht kuulus tänavu tasavägise finaalheitluse järel külalistele 38:36 (poolaeg 19:21) paremusega.

Võõrustajate edukamaks kerkis ka turniiri kokkuvõttes Erkmaa KK parimaks mängijaks tunnistatud Kristo Arestov 17 punktiga. Jakob Tamm lisas kodumeeskonnale üheksa punkti. Vastastele tõi nii meeskonna parima mängija kui ka turniiri MVP auhinna teeninud Andrei Savrasov 12 punkti.

Finaaliga sama tulises pronksimängus sai napi 33:32 (19:16) võidu kahe viimase aasta Eesti 2000-liiga võitja Rakvere Spordikool, kes alistas kolmanda koha kohumises Moskva Trinta.

Rakverlaste parematena kogusid Erik Kaasik üheksa ja võistkonna parima mängumehe auhinna saanud Marcus Merimaa seitse punkti.

5.-6. koha saatuse selgitasid soomlaste Wartti Basket ja KK Paulus, pärnakad võtsid kindla 45:29 võidu. 7.-8. koha heitluses ületas Peterburi Tsentral Tallinna spordiklubi Altiuse 33:29.

Kohad 9.-12. jagunesid vastavalt kõrgemast madalamani Peterburi Vassilieostrovskaja, Moskva Trinta II, Moskva Trudovõje Reservõ ja Ventspils Sparsi meeskonnale.

Korraldajad tänava võistluse toetuse eest AS-i Fifaa (AND1), Tartu linna, Tartu kultuukapitali ja lapsevanemaid.

TULEMUSED ("Meiega meistriks" kohamängud) Failitüüp: pdf Tulemused ja ajakava pdf-is   [ 251.23 KB ]

Pühapäev / Sunday 01.05.2011

9.-12. place: Sankt-Peterburg VO - Moskva Trudovõje Reservõ 42:32
9.-12. place: Moskva Trinta II - Ventspils SS “Spars” 40:30