Erkmaa Korvpallikool
      Korvpallikool            Dokumendid            Treeningud            Kontakt        
Treenerid

Meeskonnad

Mängijad välisklubides

Tulemused

Basket Unites

Lurich Cup

Meiega Meistriks

    - uudised

    - uudiste arhiiv

    - galerii

    - tulemused

    - arhiiv

Rising Stars

EYBL

Girls Trophy

Erkmaa Suvekursus

Galerii

Uudiste arhiiv

TULE TRENNI!

AS KROONPRESS

GEFI

TERVE MAJA

iSport

TARTU LINN

2009 /  2010 /  2011 / 
Aprill /  Mai / 

MM-i kolmas päev: võidukarikas viidi Peterburi

Pühapäeval lõppes Tartus rahvusvaheline viies noorte korvpalliturniir "Meiega meistriks", mille finaalis kohtusid korraldajate Erkmaa Korvpallikool ja Peterburi NAB. Esikoht kuulus tänavu tasavägise finaalheitluse järel külalistele 38:36 (poolaeg 19:21) paremusega.

Võõrustajate edukamaks kerkis ka turniiri kokkuvõttes Erkmaa KK parimaks mängijaks tunnistatud Kristo Arestov 17 punktiga. Jakob Tamm lisas kodumeeskonnale üheksa punkti. Vastastele tõi nii meeskonna parima mängija kui ka turniiri MVP auhinna teeninud Andrei Savrasov 12 punkti.

Finaaliga sama tulises pronksimängus sai napi 33:32 (19:16) võidu kahe viimase aasta Eesti 2000-liiga võitja Rakvere Spordikool, kes alistas kolmanda koha kohumises Moskva Trinta.

Rakverlaste parematena kogusid Erik Kaasik üheksa ja võistkonna parima mängumehe auhinna saanud Marcus Merimaa seitse punkti.

5.-6. koha saatuse selgitasid soomlaste Wartti Basket ja KK Paulus, pärnakad võtsid kindla 45:29 võidu. 7.-8. koha heitluses ületas Peterburi Tsentral Tallinna spordiklubi Altiuse 33:29.

Kohad 9.-12. jagunesid vastavalt kõrgemast madalamani Peterburi Vassilieostrovskaja, Moskva Trinta II, Moskva Trudovõje Reservõ ja Ventspils Sparsi meeskonnale.

Korraldajad tänava võistluse toetuse eest AS-i Fifaa (AND1), Tartu linna, Tartu kultuukapitali ja lapsevanemaid.

TULEMUSED ("Meiega meistriks" kohamängud) Failitüüp: pdf Tulemused ja ajakava pdf-is   [ 251.23 KB ]

Pühapäev / Sunday 01.05.2011

9.-12. place: Sankt-Peterburg VO - Moskva Trudovõje Reservõ 42:32
9.-12. place: Moskva Trinta II - Ventspils SS “Spars” 40:30

5.-6. place: Wartti Basket - KK Paulus 29:45
7.-8. place: SK Altius - Sankt-Peterburg Tsentral 29:33

Final: Erkmaa KK - Sankt-Peterburg NAB 36:38 (13:7, 9:12, 5:12, 10:17)
3.-4. place: Moskva Trinta - Rakvere SK 32:33 (6:11, 10:8, 12:4, 4:10)

Turniiri lõplik paremusjärjestus: 1. Sankt-Peterburg NAB (parim mängija Andrei Savrasov), 2. Erkmaa KK (Kristo Arestov), 3. Rakvere SK (Marcus Merimaa), 4. Moskva Trinta (Vladislav Krivozubov), 5. KK Paulus (Kenor Pae), 6. Wartti Basket (Oskari Rantala), 7. Sankt-Peterburg Tsentral (Vassili Pasrednikov), 8. SK Altius (Artur Konontšuk), 9. Sankt-Peterburg Vassilieostrovskaja (Timur Vagapov), 10. Moskva Trinta II (Aleksandr Araktšejev), 11. Moskva Trudovõje Reservõ (Ivan Konkov), 12. Ventspils SS "Spars" (Reinis Kruminš)

01.05.2011
ERKMAA KORVPALLIKOOL



  Liitu meiega Facebookis

    


Online uudised


Järgmine mäng
Erkmaa KK U16
vs
Audentese SK


12. jaanuar 12:00
Kambja Spordihoone


Kalender

TOETA NOORI!

BASKET.EE

BBBL

EYBL

FIBA Europe

EUROLEAGUE

EUROBASKET

VTB UNITED LEAGUE

Kell on 23:55 ning sa oled hetkel lehel ainuke külastaja
 Lehe valmistas Maarja Tarkvara